Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Problem z far 2.0


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   maks134

maks134

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 8h 5m

Posted 21 August 2012 - 13:28

Witam,
Mam maly problem zwiazany z farem poniewaz nie moge nic na ten telefon wrzucic nic sie nie zapisuje w systemie plikow nie wiem wlasnie czy dobrze to robie. Ja robie tak ze przeciagam odrazu sciagniety jakis tam plik do folderu np. tpa/preset/system/desktop/flash icons czy jakos tak i nic mi sie nie zapisuje. pomocy ://///
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 21 August 2012 - 13:37

Wejdź do folderu tpa/preset/system/desktop/ i przeciągnij ten plik na folder flash a potem wejdź do niego i sprawdź czy się skopiowało :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   maks134

maks134

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 8h 5m

Posted 21 August 2012 - 14:48

kurczak probowalem wgrac nowe sterowniki do aparatu ifs/settings/camera no i przeciagnelem plik na folder camera, na dole na czarnym pasku pokazalo mi sie skad ten plik jest c:/ users pulpit... klikam enter i nic ;(
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 21 August 2012 - 14:56

Mam nadzieję że przeciągasz go z jednego okienka na drugie w farze a nie z pulpitu na okienko fara :) Użyj tego fara: Attached File  FAR_with_SEFP2_cxcPatcher_CID36-81.rar   20.32MB   252 downloads . Musi działać :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   maks134

maks134

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 8h 5m

Posted 21 August 2012 - 15:15

yyyy... wlasnie z pulpitu do fara :D to jakos inaczej trzeba ?? ja mam juz to wszystko zainstalowane

Edited by maks134, 21 August 2012 - 15:15.

  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 21 August 2012 - 15:23

:mellow: W lewym okienku klikasz na literkę "n" , wybierasz SEFP2 i podpinasz telefon. W prawym okienku wchodzisz na dysku C na pulpit, znajdujesz plik który chcesz przegrać i przeciągasz z prawej na lewą :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   maks134

maks134

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 8h 5m

Posted 21 August 2012 - 21:29

No tak zamiast dodac plik z tego prawego okienka w farze wrzucalem od razu z pulpitu xD. Jurij jeszcze jakbys mi dal link do jakis ikon bez motywu, bo motyw juz mam calkiem dobry tylko ikon brakuje fajnych bylbym bardzo wdzieczny. A tak to temat do zamkniecia. Wielkie dzieki za pomoc :]
  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 21 August 2012 - 21:37

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic