←  Google Android General

Sony.yt - International Sony Forum

»

Instalowanie gier SD + apk

carmaster18's Photo carmaster18 20 Aug 2012

Witajcie. Mam pewną grę od Gameloftu i czytam na różnych forach i w poradnikach, że gier od Gameloftu nie wgrywa się do Android/data tylko trzeba stworzyć folder Gameloft/games. Tak więc tworzę taką kombinację folderów, jednak nie działa. Gra dużo zajmuje, więc nie chcę jej przenosić tysiąc razy. Może ktoś ma jakąś grę Gameloft i podpowie jaka jest ścieżka folderów na karcie pamięci?
Quote

jack79's Photo jack79 22 Aug 2012

U mnie jest tak samo, ale folder "gameloft" zaczyna się od małej litery (nie wiem czy to ma jakieś znaczenie). W sumie i tak z grami na Androida jest problem bo w większości przypadków trzeba samemu ściągać pliki na sd bo te pobrane nie działają, W dodatku przez Wi-fi często przerywa i trzeba to kontrolować, a co ciekawe przez sieć komórkową zazwyczaj normalnie się ściąga, tyle że dane z pakietu schodzą błyskawicznie
Quote

carmaster18's Photo carmaster18 22 Aug 2012

jack79, pobrałem jedną gierkę przez wifi i sama stworzyła mi folder gameloft/games, więc dobrze robiłem. A możesz mi napisać jakie gry od Gameloftu Ci działają? Widzę że masz Andka 2.3, ja mam 4.0 a czytałem, że ICS nie obsługuje większości gier.
Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 22 Aug 2012

Mi na andku 2.3 działał RF 2012 i GT Racing: Motor Academy. Z tym, że RF ściagałem kilka razy( ciągle stawało w miejscu i zaczynało od iluś tam mb.. miałem stałe łącze- obok routera miałem telefon). Nie wiem czego to wina.

A np. gry z EA takie jak "Dead Space" czy "Fifa 12" ściągały się bez problemu. A fifa przecież zajmuję 1.5GB i za pierwszym razem ściągnąłem.
Edited by krzysiek21nh, 22 August 2012 - 20:46.
Quote

jack79's Photo jack79 22 Aug 2012

Działa mi Gangstar 2 i to co jest w standardzie ten Letsgolf. A co do ICS-a to np. GTA 3 normalnie mi działało na ICS-e ale z mniejszą płynnością niż na GB. Może rzeczywiście ta twoja gra jest niekompatybilna z ICS-em
Quote

carmaster18's Photo carmaster18 22 Aug 2012

Próbowałem Asphalt 5, 6, 7, Motor Academy, Real Racing 2, Gangstar kilka wersji, Nova, Nova 2...większość od Gameloftu. Działa mi jedynie NfS Hot Pursuit i PES 12.
Quote

jack79's Photo jack79 23 Aug 2012

A skąd je pobierasz i jak się zachowują te gry po uruchomieniu ?
Quote

carmaster18's Photo carmaster18 23 Aug 2012

Szukam głównie po chomikach. Po uruchomieniu załącza się intro, kończy się i w niektórych grach da się wejść np w "quick race", w innych wyświetla się zaraz po filmiku komunikat "nie udało się uruchomić aplikacji".
Quote

jack79's Photo jack79 23 Aug 2012

Miałem podobnie z GTA 3 oraz Gangstarem, bo bardzo możliwe że ściągasz gry nie pod właściwy procesor i układ graficzny. Ja też pobieram z chomikuj a tam nie zawsze ktoś patrzy jaką wersję wrzuca
Quote

carmaster18's Photo carmaster18 23 Aug 2012

No szukam głównie wersji na Neo V, albo w ostateczności na Snapdragon
Quote

najodleglejszy's Photo najodleglejszy 24 Aug 2012

na smart4u są gry posegregowane rozdzielczościami. i np. w mojej kategorii HVGA jest napisane czy działa na telefonach z ARMv6 czy v7 czy obu.
Quote

carmaster18's Photo carmaster18 27 Aug 2012

A wiecie może czy te gry Androidowe mają jakieś save'y? Jeśli przeszedłem grę i skopiuję wszystko z Android/data to po wrzuceniu tego na inny telefon będę miał grę do przechodzenia od nowa czy tak jak u siebie?
Quote

najodleglejszy's Photo najodleglejszy 27 Aug 2012

na pewno coś takiego jest, tylko nie wiem gdzie. bo po wyczyszczeniu danych aplikacji w ustawieniach telefonu traci się postęp w grze.
Quote