Jump to content


Photo

Patchowanie U100i cid53 cert red w javie.


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   osa355

osa355

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 40 posts
    • Time Online: 2d 10h 23m

Posted 20 August 2012 - 16:26

Witam!!!

Próbóję spatchować jjpatcherem telefon u100i ale nie idzie mi to jakoś. teraz napiszę jak to robię.

1.) Wgrywam jjpatchera do telefonu.
2:) wgrywam plik customize_upgrade na wyciągnięcie pliku jab.B do TPA/PRESET/CUSTOM.
3:)uruchamiam telefon mam napis zaczekaj to więc czekam i wchodzę do folderu other i tam nie mam pliku jab.B.
4:) to więc wgrywam farem pobrany plik i spatchowany jab do telefonu i lokalizacji TPA/PRESET/SYSTEM/AMS.
5:) szukam patchy pod mój soft i zapisuje je na karcie pamięci w folderze patches z rozszerzeniem .VKP.
5:) uruchamiam jjpatchera i mam w nim komunikat: jjpatcher v0.3 by den_po you have to patch the installed java application i tak mi wiśi mi na tym napisie w nieskończoność.
I teraz mam pytanie jak zrobić aby mi jjpatcher i telefon współgrały że sobą?? bo ja chcę patcha na clearbass i ręczny korektor.
Proszę o pomoc.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 20 August 2012 - 16:39

Tu masz poradnik jak to robić krok po kroku: http://sony.yt/topic...db3350-w-javie/ :) Musisz pamiętać że nie wszystkie patche działają przy tej metodzie i jak masz cid 53 to najlepiej zmienić certyfikat i patchować na stałe :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   osa355

osa355

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 40 posts
    • Time Online: 2d 10h 23m

Posted 20 August 2012 - 22:59

Jurij robiłem wszystko według twojego poradnika i lipa:/
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 20 August 2012 - 23:05

Ludziom ten sposób działa. Więc albo zrobiłeś coś źle, albo patch który próbujesz wgrać działa jedynie po wgraniu na stałe. Spróbuj z mniejszymi patchami. Jeśli będą działać a ten na clearbass i ręczny korektor nie = wniosek jest jeden. Musisz zmienić certyfikat i wgrać je na stałe :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   osa355

osa355

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 40 posts
    • Time Online: 2d 10h 23m

Posted 23 August 2012 - 15:30

ok. Dzięki Jurij zmienię jednak certyfikat na brown bo chyba na blue się nie da????
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 23 August 2012 - 15:41

Naturalnie że się da. Brown to jest developerski, Blue to jest factory czyli fabryczny :) Mogę Ci zmienić na taki lub na taki chociaż przy patchowaniu to nie ma absolutnie żadnego znaczenia :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   osa355

osa355

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 40 posts
    • Time Online: 2d 10h 23m

Posted 23 August 2012 - 21:58

A ile jurij byś chciał pieniędzy na zmianę certyfikatu na brown??
  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 23 August 2012 - 22:23

Przecież masz w sygnaturze wszystko opisane. Zmiana certyfikatu - 15 PLN :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic