Jump to content


Photo

Nie działa jedna słuchawka przez Jacka jak i fasport.


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   danielgor2

danielgor2

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 6h 57m

Posted 17 August 2012 - 09:43

Witam, mam problem, a mianowicie: jakichkolwiek słuchawek nie podłącze działa tylko jedna. Tak samo jest na fasporcie jak i mini jacku 3,5 mm.
Tak samo na amplitunerze, działa tylko jeden głośnik. Co to może być? Pomocy.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 17 August 2012 - 12:36

A bawiłeś się w zmianę akustyki? Wgraj oryginalną farem (jest w dziale download) a jak nie pomoże to przeflashuj telefon. Jeśli i to nie pomoże to masz usterkę hardware i czeka Cię wizyta w serwisie. Jak telefon jest na gwarancji to nawet nie ma co grzebać samemu tylko wgrać oryginalny soft i oddać :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   danielgor2

danielgor2

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 6h 57m

Posted 17 August 2012 - 13:04

Zmieniałem tam kiedyś, ale później przeflashowałem i mam oryginalną z softu.. wgram jakąś zmodyfikowaną i zobaczymy :)

Please Login or Register to see this Hidden Content

Myślę nad tym..


Zmieniłem akustyke na w/w i jest tak samo, jak włożę Wtyk do jacka do połowy i powykręcam to gra na obie, ale tak nie może przecież być..
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 17 August 2012 - 13:12

A jakie słuchawki próbujesz podpiąć? Bo jeśli masz nowe słuchawki Sony od Xperii to one mają zamienione piny pod nowy typ złącz i nie będą prawidłowo działać. Taki problem nie powinien natomiast występować przy słuchawkach z fastportem. Przeflashuj telefon i jeśli to nie rozwiąże problemu - zanieś do serwisu Sony.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   danielgor2

danielgor2

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 6h 57m

Posted 17 August 2012 - 16:26

Podłączam najzwyklejsze słuchawki na 3,5 mm i od k800i na fasport. Flashowałem już go z 5 razy.. to nic raczej nie zdziała. Myślę, że to mechaniczne uszkodzenie. Ale dziwne jest to, że na Jack'u i fasporcie identyczna sytuacja. :(

Nie mam gwarancji. :(

Po przeflashowaniu nadal to samo. ;/
  • 0

#6 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 17 August 2012 - 17:55

Ja mam tak samo w W580 ale nie mogę się zabrać, żeby to naprawić :D Jak poruszam fastportem to nieraz załapywało a potem to już w ogóle. Sam fastport był zmieniany ale nie dało to efektu.
Kolega z serwisu powiedział, że to prawdopodobnie wzmacniacz padł, ja myślę, że może ścieżki do fastportu (jeżeli wcześniej poruszanie wtykiem pomagało a potem już nie)...
WALKMAN?

Posted Image

#7 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 17 August 2012 - 17:58

Kolega z serwisu powiedział, że to prawdopodobnie wzmacniacz padł, ja myślę, że może ścieżki do fastportu (jeżeli wcześniej poruszanie wtykiem pomagało a potem już nie)...


No tak tutaj może być wina FP, ale kolega ma problem na dwóch złączach słuchawek, więc usterka będzie gdzieś "głębiej"
  • 0


0 user(s) are reading this topic