Jump to content


Photo

[Rozwiązany] problem z wifi


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   kasiaczek1208

kasiaczek1208

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 42m

Posted 16 August 2012 - 21:34

Mam telefon od ok. 10 dni. Problem tkwi w tym że przez jakąś godzinę mogę normalnie korzystać z internetu,androida,gg itp. a później wszystko się psuje i na nic wejść nie mogę! Ściągam wifi od siebie z routera. Gdy mam wifi i zasięg na full i próbuję wejść na jakąś stronę internetową to w ogóle mi się nie ładuje. Tak samo z androidem , ciągle się ładuje i po paru minutach wyskakuję : błąd łączenia. Internet,WAP skonfigurowane na telefonie! Nie wiem w czym tkwi problem bo raz działa a raz nie! Proszę o pomoc
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 16 August 2012 - 21:40

Witaj,

A próbowałaś ustawić w ustawieniach internetu ustawić tylko wifi jako metodę łączenia się z internetem? Błąd łączenia / konfiguracji świadczy o tym, że telefon się przestawia w tryb UMTS i próbuje połączyć się z internetem 3G/HSPA :unsure: Wyłączenie łączenia się przez internet za pomocą sieci 3G / HSPA powinno załatwić sprawę :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   kasiaczek1208

kasiaczek1208

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 42m

Posted 16 August 2012 - 21:44

Dziękuje za odpowiedź :) już wszystko działa :rolleyes:
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 16 August 2012 - 21:46

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic