←  Others | Pozostali

Sony.yt - International Sony Forum

»

Virgin Mobile wystartował.

neron - zdjęcie neron 16 sie 2012

No i stało się Virgin Mobile dzisiaj zadebiutował. Tutaj jest link do zakupienia karty i inne informacje.

Please Login or Register to see this Hidden Content



Mikołaj: Przeniosłem do właściwszego działu.
Odpowiedz

Erin - zdjęcie Erin 16 sie 2012

ja już od dziś mam możliwość sprzedaży doładowań do tej sieci :)
Odpowiedz

krzysiek21nh - zdjęcie krzysiek21nh 17 sie 2012

Słabo się zaprezentował wg mnie. Brakuje pakietów na np minuty, smsy. Numery dziadoskie na 799. Mogli od razu dać 997. Zły pomysł na biznes. Takie moje zdanie.
Odpowiedz

neron - zdjęcie neron 18 sie 2012

Słabo się zaprezentował wg mnie. Brakuje pakietów na np minuty, smsy. Numery dziadoskie na 799. Mogli od razu dać 997. Zły pomysł na biznes. Takie moje zdanie.

To nie jest T-Mobile,Orange czy Plus żeby płacić pieniądze za jakieś śmieszne pakiety które możesz wykorzystać dzwoniąc tylko w swojej sieci. Przenieś się do Play tam nie będziesz płacił za pakiet dodatkowych minut z urzędu masz darmowe dzwonienie w sieci(bez limitu) za doładowanie konta. Pokaż mi jeszcze takiego operatora który daje 50% dodatkowo za doładowanie :) co do sms-ów i internetu jest drogo ale kto ma starego mix-plusa płaci 18gr. za sms o minucie nie wspomnę :lol:
19gr. za min. ciekawa stawka <_< ciekawi mnie co Play i czym na to odpowie o reszcie operatorów nie wspomnę.
Co do biznesu....załóż podobny wprowadź stawkę 15gr. za min. 5gr. za sms, 15gr. za mms-a i 1gr. za 50KB do tego numery zaczynające się od np.555 lub 111 :) masz gwarancję,że jestem pierwszy który wychodzi z Play i przechodzi do Ciebie,a znając życie 99.9% Polaków zmieni swoje sieci ;)
Odpowiedz