Jump to content


Photo

Virgin Mobile wystartował.


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 16 August 2012 - 18:03

No i stało się Virgin Mobile dzisiaj zadebiutował. Tutaj jest link do zakupienia karty i inne informacje.

Please Login or Register to see this Hidden Content



Mikołaj: Przeniosłem do właściwszego działu.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#2 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 16 August 2012 - 21:38

ja już od dziś mam możliwość sprzedaży doładowań do tej sieci :)
  • 0

#3 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 17 August 2012 - 21:40

Słabo się zaprezentował wg mnie. Brakuje pakietów na np minuty, smsy. Numery dziadoskie na 799. Mogli od razu dać 997. Zły pomysł na biznes. Takie moje zdanie.
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 18 August 2012 - 07:44

Słabo się zaprezentował wg mnie. Brakuje pakietów na np minuty, smsy. Numery dziadoskie na 799. Mogli od razu dać 997. Zły pomysł na biznes. Takie moje zdanie.

To nie jest T-Mobile,Orange czy Plus żeby płacić pieniądze za jakieś śmieszne pakiety które możesz wykorzystać dzwoniąc tylko w swojej sieci. Przenieś się do Play tam nie będziesz płacił za pakiet dodatkowych minut z urzędu masz darmowe dzwonienie w sieci(bez limitu) za doładowanie konta. Pokaż mi jeszcze takiego operatora który daje 50% dodatkowo za doładowanie :) co do sms-ów i internetu jest drogo ale kto ma starego mix-plusa płaci 18gr. za sms o minucie nie wspomnę :lol:
19gr. za min. ciekawa stawka <_< ciekawi mnie co Play i czym na to odpowie o reszcie operatorów nie wspomnę.
Co do biznesu....załóż podobny wprowadź stawkę 15gr. za min. 5gr. za sms, 15gr. za mms-a i 1gr. za 50KB do tego numery zaczynające się od np.555 lub 111 :) masz gwarancję,że jestem pierwszy który wychodzi z Play i przechodzi do Ciebie,a znając życie 99.9% Polaków zmieni swoje sieci ;)
  • 1
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!


0 user(s) are reading this topic