Jump to content


Photo

Karta 32gb w LwW


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   mati135

mati135

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 40m

Posted 16 August 2012 - 14:27

Siema :D
chce kupić kartę 32gb do tego telefonu ale nie jestem pewien czy będzie działa poprawnie tzn nie ścinał się, zwieszał czy coś w tym stylu. <_<
16gb to trochę mało ale jak mają byc jakieś problemy z 32 to ew. wezme to 16.
z góry dziękuje za odpowiedź :D
  • 0

#2 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 16 August 2012 - 14:37

jedyny problem będzie przy "rozruchu" telefonu - będzie wszystko się ładować dłużej niż w przypadku 16 giga. no i wszystko zależy też od tego jakie pliki wgrasz na kartę - mniej ale więcej zajmujące czy więcej ale mające tylko po parę mega
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 16 August 2012 - 14:42

Karta 32 GB będzie działać na 100%, możesz śmiało kupować ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 16 August 2012 - 16:41

Mi się nie przycina w ogóle przy 16GB nawet jak mam całą kartę zapchaną więc nie powinno być też problemów z 32GB :)
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#5 OFFLINE   Kozii512

Kozii512

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 13h 56m

Posted 25 September 2012 - 09:22

Witam. A czy jest może jakiś "faworyt" wśród kart MicroSD 32GB? Czy najzwyklejsza/najtańsza karta firmy Kingston (niby :)) choćby taka:

Please Login or Register to see this Hidden Content

poradzi sobie z bardziej wymagającymi androidowymi grami czy aplikacjami? Wiemy, że ceny kart pamięci w ostatnim czasie spadły nie do pomyślenia ale czy aż tak, żeby za 30zł. mieć dobrej jakości kartę 32GB?
  • 0

#6 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 25 September 2012 - 10:38

No tak tyle że karta ma klasę "4" czy jest najwolniejsza, akurat przy normalnym użytkowaniu tego nie odczujesz (słuchanie muzyki,przeglądanie zdjęć itp.) ale przy kopiowaniu plików już tak, ja niestety sam się z taką męczę i gdy tworzyłem partycję na karcie i musiałem z powrotem przekopiować około 11 GB danych to kopiowało się ponad 6 godz. więc lepiej sobie ją odpuść
  • 0

#7 OFFLINE   Kozii512

Kozii512

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 13h 56m

Posted 25 September 2012 - 15:15

No tak, kompletnie zapomniałem o tym (chyba najważniejszym) parametrze. Tylko, że teraz zerknąłem na moją obecnie używaną 8-gigową kartę a tam w kółku '2' :o ale po chwili uruchomiłem CrystalDiskMark, który pokazuje ZAPIS SEQ - 7,6MB/s. Podobną prędkość ma zapis pliku w zwykłym eksploratorze (kopiowałem plik *iso ~3GB). Jak to możliwe, że na karcie mam oznaczenie '2' a zapis wynosi ponad 7MB/s? Pomyłka na moją korzyść? Czy jest szansa, że w/w karta '4' osiągnie podobne prędkości, bo właściwie odpowiada mi taka prędkość zapisu? Kupiłbym ją choćby z ciekawości... :)
  • 0

#8 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 25 September 2012 - 20:08

Daj parę złotych więcej i kup normalną. Ja też kupiłem(nie od niego) taką i po 20min. miałem po karcie. Na niczym nie była wykrywana a wcześniej wszystko na nią wsadziłem. Tyle dobrze,że z kompa skopiowałem a nie wyciąłem.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!


0 user(s) are reading this topic