Jump to content


Photo

W595 - Sam się wyłącza


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   Kamiolek

Kamiolek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 38m

Posted 04 September 2011 - 11:14

Tak jak w temacie u góry, mój SE w595 Sam się wyłącza. Zmieniłem w nim softa, ale nadal jest to samo.
Telefon był użytkowany przez siostrę , kilka razy spadł na glebę.
Myślałem, że po wgraniu softa, wszystko się zmieni, lecz jest inaczej.
Proszę o Pomoc :rolleyes:
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 04 September 2011 - 11:27

Telefon jest jeszcze na gwarancji czy już nie? Bateria nie ma luzów i dobrze przywiera do styków płyty głównej? Wyłączenie następuje po pokazaniu logo Sony Ericsson czy po prostu ekran gaśnie? Telefon był zalany?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Kamiolek

Kamiolek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 38m

Posted 04 September 2011 - 11:44

Więc telefon nie jest już na gwarancji, bateria nie ma luzów , dobrze przywiera do styków płyty głównej, Wyłączenie następuję Przy korzystaniu z różnych aplikacji,przy wybieraniu numeru (czasami przy włączaniu telefonu), przy wysłaniu sms. Telefon nigdy nie był zalany ; /

Edited by Kamiolek, 04 September 2011 - 11:47.

  • 0

#4 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 04 September 2011 - 12:24

Być może coś pękło na płycie głównej, ale dziwne że tylko przy tych czynnościach to się dzieje. A gdy leży spokojnie to wszystko jest ok?
  • 0
W995 forever

#5 OFFLINE   Kamiolek

Kamiolek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 38m

Posted 04 September 2011 - 21:11

Hmm, gdy leży spokojnie, to też czasami się wyłącza.
Ale ,gdy słuchałem muzyki w Radio przez noc, zauważyłem. że do ok 4-5 rano normalnie grał, później sam go wyłączyłem.
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 05 September 2011 - 01:55

Możesz oddać telefon do serwisu, ale nie wiem czy nie taniej i pewniej będzie poszukać jakiegoś uszkodzonego egzemplarza (np. z rozbitym lcd) lub samej płyty głównej i ją podmienić. Jeśli w Twojej okolicy są jakieś dobre serwisy, które nie biorą kasy jeśli nie naprawią telefonu - oddaj, nic nie tracisz :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   Kamiolek

Kamiolek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 38m

Posted 05 September 2011 - 14:49

Dobra, Dziękówa za wszystkie Odpowiedzi : ) tak postaram się zrobić ; )

Adogard: Problem został rozwiązany , a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje / uwagi / opinie / sugestie proszę zgłaszać Redakcji SonyEricsson-World poprzez PW.

Edited by Adogard, 05 September 2011 - 15:24.

  • 0


0 user(s) are reading this topic