←  W595 | W595s

Sony.yt - International Sony Forum

»

Nie działa głośnik od rozmów

Domino12's Photo Domino12 09 Aug 2012

Cześć. Jak piszę w złym dziale to sorki ale nowy jestem. Otóż sprawa ma się tak; mam w595s jako drugi fon (pierszwy to Live) ale dobra no do rzeczy. Padł w nim głośnik od rozmów. I jak ja coś mowię to mnie słyszą ale ja nie słyszę jak ktoś do mnie mówi. No i chciałbym sobie rozkręcić go i wymienić tylko za nic nie wiem jak go rozkręcić :/ Jakby ktoś pomógł to będę wdzięczny :) Pozdro

soniaczW800i:Witam na forum, edytowałem tytuł tematu na właściwy :)
Edited by soniaczW800i, 11 August 2012 - 08:14.
Quote

faflak's Photo faflak 09 Aug 2012

Z tyłu na sliderze znajduje się ozdobna blaszka pod nia lub pod zaslepkami są dwie srubki na odkrecasz je i podważasz panel po bokach. Jak już zejdzie to pod czarna tasiemką po prawej stronie na płytce klawiatury funkcyjnej kryje się jeszcze jedna srubka - odkrecasz ją podwazasz klawiature i odpinasz tasme z glosnikiem to wszystko . A jesli na ozdobnej blaszcze nie ma zaslepek to musisz ja czyms płaskim delikatnie podważać żeby jej nie zniszczyć, jest to trudne ale wykonalne :)

bartolinio3: Ort.
Edited by bartolinio3, 09 August 2012 - 20:31.
Quote

bartq92's Photo bartq92 09 Aug 2012

http://sony.yt/topic...kcja-serwisowa/

Pobierz instrukcję serwisową do tego modelu i rozkręć według niej ;) Wymiana głośnika to tylko kilka chwil :)

A jesli na ozdobnej blaszcze nie ma zaslepek to musisz ja cyms plaskim delikatnie podwazac zeby jej nie zniszczyc jest to trudne ale wykonalne :)


Jeśli nie ma zaślepek to raczej czeka do wymiana blaszki - nowa kosztuje grosze na allegro :)
Quote

soniaczW800i's Photo soniaczW800i 11 Aug 2012

Na zsuniętym telefonie również nie działa głośnik rozmów? Możliwe że główna taśma w telefonie się zużywa i dlatego nie działa głośnik.
Quote