←  Entertainment Zone

Sony.yt - International Sony Forum

»

Radio samochodowe jakie kupić?

krzysiek21nh - zdjęcie krzysiek21nh 08 sie 2012

Witam. Chciałbym zapytać czy polecacie jakieś dobre radio samochodowe takie do 200zł? Znajdę jakieś fajne i nowe firmy Sony? Czy patrzeć za inna firmą raczej? Niech udzielą się Ci, którzy mają z radiem do czynienia i lubią słuchać muzyki w samochodzie, a muzyke stawiają na pierwszym miejscu.
Chciałbym żeby było wejście USB, AUX, EQ od Bass i Treble i jak możliwe to czegoś więcej. Radio ma być 1DIN-owe no i moc najlepiej 4x45 lub 50. Dziękuje za każda wyczerpującą odpowiedź.
Może w przyszłości chciałbym jeszcze podłączyć Tube, ale to już odległe jak na razie.

Ps. Jak w złym temacie to proszę o przeniesienie.

Jurij: Przenoszę do właściwego działu.
Użytkownik Jurij edytował ten post 08 sierpień 2012 - 17:13
Odpowiedz

faflak - zdjęcie faflak 08 sie 2012

ja mam CDX MP-70 co prawda nie ma usb ale do tej kwoty co podales bedzie ciezko kupic dobrego soniaka z usb makety owszem ale rewelki one nie maja moze uda sie cos upolowac na allegro sa faje modele z usb i blutaczem ale sie cenia...
Odpowiedz

krzysiek21nh - zdjęcie krzysiek21nh 08 sie 2012

BT mi nie potrzebne. Raczej zależy mi na USB i Mocą i ogólnie żeby był dobry. Nie musi być SONY.
Odpowiedz

faflak - zdjęcie faflak 08 sie 2012

za 80 -100pln mozna juz kupic jakiegos nowego bezfirmowca z usb i sd ale raczej nie polecam nizsze uzywane modele sonego chodza ok 80-120pln ale tylko mp3 bez usb za to maja drive-s 4x50w aux no i korektor z xplodem co do innych firm to kiedys mialem zwykle radio kenwooda z cd potem tylko sony
mysle ze nie ma sensu linkowac do allegro ...wg obojetnie jaka marka byle nie made in market :) taki model jak moj ok 200 pln ale robi wrazenie wygladem i jakoscia dzwieku
Odpowiedz

krzysiek21nh - zdjęcie krzysiek21nh 08 sie 2012

A na giełdzie go znajdę? Jak myślisz?
Odpowiedz

marmal215 - zdjęcie marmal215 08 sie 2012

Please Login or Register to see this Hidden Content



Tylko tyle, że nie ma karty pamięci (nie wymienione przez Ciebie). Ale to jest Pioneer. Klasa sama w sobie. Sprzęt na prawdę porządny. Z czystym sercem sprzęt mogę polecić.


Jeszcze takie pytanko: Czy używane też wchodzi w grę? Wtedy wybór znacznie się zwiększa...
Odpowiedz

krzysiek21nh - zdjęcie krzysiek21nh 08 sie 2012

Chciałbym mieć gwarancję, bo raczej tylko na tym mi zależy też. Więc używane z gwarancją jak już coś. Dzięki za linka;)
Odpowiedz

bartolinio3 - zdjęcie bartolinio3 08 sie 2012

Ja od siebie mogę polecić radyjka JVC. Bez większego problemu dostaniesz nowy egzemplarz w cenie ok 200 zł, chociażby taki jest za 220:

Please Login or Register to see this Hidden Content


Masz w nim i USB, i AUX, 4x50W, EQ też jest. Nie pisałeś nic o napędzie CD, więc chyba ci nie potrzebny ;)
Odpowiedz

slivka91 - zdjęcie slivka91 10 sie 2012

Od siebie moge polecić Sony cdx250 mp oraz 252mp oba xplod. Mam w Cabrio 250 i jestem zadowolony. Z innych to jvc dostaniesz w tej cenie lub peyinga jakiegoś na bank z usb złapiesz
Odpowiedz

krzysiek21nh - zdjęcie krzysiek21nh 13 sie 2012

Dzięki za propozycję. Na pewno coś wybiorę.

Sorki, ale nie miałem dostępu do neta przez kilka dni;(
Odpowiedz