Jump to content


Photo

ICS na xperie arc


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   Bogusz98

Bogusz98

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 9m

Posted 07 August 2012 - 12:55

Witam Sony Xperia arc (lt15) i poszukaj pliku którym mógłbym wgrac ICS na swój telefon. Dlaczego nie mogę go wgrać z Sony PC companion? Mam telefon z orange. A w owym programie mam napisane, że wszystko jest zaktualizowane. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dokładnie jak to zrobić bo wśród smartfonów jestem BARDZO nowy z góry dziekuję!!!
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 07 August 2012 - 13:16

Witaj,

Jeśli wyświetla się komunikat o najnowszym oprogramowaniu to znaczy że Orange nie wydało jeszcze swojego firmware ICS. Pozostają Ci dwie opcje, przy obu teoretycznie tracisz gwarancję.

1. Darmowa opcja - zaglądasz do poradników androida, czytasz poradnik do flashtoola i samodzielnie flashujesz telefon czystym softem. To spowoduje utratę gwarancji i zdebrandowanie telefonu. Jeśli nie chcesz się samemu bawić, możesz skorzystać z drugiej opcji:

2. Mogę Ci zdalnie wgrać najnowszy niebrandowany firmware do Xperii arc. Trzeba mieć internet minimum 2 megabity, windowsa 7 32 bit, naładowaną baterię i kabelek usb. Koszt takiej usługi to 20 PLN. Jak jesteś zainteresowany, pisz na gg: 1793684 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic