Jump to content


Photo

Ikonka E oraz G przy wskaźniku zasięgu - jak wyłączyć?


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   luckyluke885

luckyluke885

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 3h 55m

Posted 01 August 2012 - 09:38

Opiszę całą moją przygodę z moim SE Elm z sieci T-mobile. Zrobiłem aktualizację softu do wersji 65 wg opisu z tego forum, niestety od tego momentu zaczęły się problemy z GPS, łączył się dopiero po około 10min. i ciągle świrował, rozłączał się itp.
Wróciłem więc do softu 61 używając programu Wotan. GPS działa teraz bardzo dobrze ale przy wskaźniku zasięgu pojawiły się ikonki E,G lub H zależnie jakie mam połączenie z netem. Wcześniej na oryg. sofcie ich nie było.
Czy ktoś wie jak je wyłączyć?

Pozdrawiam
  • 0

#2 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 01 August 2012 - 10:32

USTAWIENIA>ŁĄCZNOŚĆ>SIECI KOMÓRKOWE>SIECI GSM/3G ustaw "tylko GSM"
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 01 August 2012 - 12:28

A po co je wyłączać? One tylko informują w jakim zasięgu się znajdujesz. Sposób z posta wyżej zmieni jedynie tyle, że nie będziesz mógł używać rozmów wideo i internetu HSDPA. Ikonki G (GPRS) oraz E (EDGE) nadal będą się wyświetlać ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic