Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Szybkość Działania ^^


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   Hancek

Hancek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 23h 59m

Posted 23 July 2012 - 14:57

Witam , chciałbym przyśpieszyć działanie mojej Cyndi, i nie wiem czy mam usunąć jakieś zbędne aplikacje aby była szybsza , czy są jakieś patche na lepsze/szybsze działanie telefonu ??. W sumie nie zależy mi na jakiś pierdołach , głównie słucham na niej muzyki i od czasu do czasu cykne jakieś zdjęcie. Czekam na odp. Pozdrawiam
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 23 July 2012 - 15:35

Po co przyspieszać telefon, który sam w sobie działa szybko i stabilnie? Jeżeli działasz na czystym sofcie R1KG001 i nie nawaliłeś nie wiadomo jakiej ilości patchy / modyfikacji to nie powinieneś mieć żadnego problemu z działaniem telefonu :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Hancek

Hancek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 23h 59m

Posted 23 July 2012 - 19:09

wgrałem z 10 patchy , mam kartę 8 gb i jak ją wsadzam to troche zaczyna mulić. W sumie wgranych mam kilka patchy które są zbędne. To może usune kilka patchy i zobaczę jak będzie chodzić. Może zamiast ich wgram jakieś co przyśpieszają działanie telefonu ?, co o tym myślisz ? Tylko jak usunąć patche ?.
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 23 July 2012 - 19:13

Myślę, że nie patche a karta 8GB jest tu problemem. Przy kartach do 4GB telefon powinien śmigać jak burza. Ja mam 2GB i Cyndi działa jak rakieta :) Co do usunięcia patchy - po prostu przeflashuj sam main - wszystkie patche znikną ;) Aczkolwiek 10 patchy to nic... Gdybyś miał ich wgranych 150, to mogłoby spowolnić pracę telefonu ;)

A tą kartę 8GB to masz pustą czy zapchaną po brzegi?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 23 July 2012 - 19:29

Tylko jak usunąć patche ?.


Podczas wgrywania patcha FAR spyta cię czy usunąć patch, kliknij yes :)
Albo jeżeli chcesz usunąć szybko wszystkie to jak napisał Jurij, wgraj maina.
WALKMAN?

Posted Image

#6 OFFLINE   Hancek

Hancek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 23h 59m

Posted 23 July 2012 - 20:54

Karta 8 gb wypchana po brzegi, gdyż głównie zależy mi na muzyce. A wiecie może czy cyndi obsłużyłaby 16 gb ?

not found: Ort. ;)
  • 0

#7 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 23 July 2012 - 21:05

Miałem kiedyś K550 i 16GB do niego wchodziła a W850 to ta sama platforma także również powinno pojść :) Oczywiście czym większa karta tym telefon będzie potrzebował więcej czasu żeby ją wczytać. Do W580 wkładałem kiedyś 8GB i nie chciał się włączyć. Musiałem najpierw włączyć telefon i dopiero wtedy włożyć kartę żeby działał :D
WALKMAN?

Posted Image

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 23 July 2012 - 21:15

Miałem kiedyś K550 i 16GB do niego wchodziła a W850 to ta sama platforma także również powinno pojść :) Oczywiście czym większa karta tym telefon będzie potrzebował więcej czasu żeby ją wczytać. Do W580 wkładałem kiedyś 8GB i nie chciał się włączyć. Musiałem najpierw włączyć telefon i dopiero wtedy włożyć kartę żeby działał :D


Tak, tylko zwróć uwagę że W850 to jeden z pierwszych modeli na DB2020, wyposażony jeszcze w czytnik kart pamięci starego typu - Memory Stick Duo. Obawiam się że z 16GB kartą może sobie nie poradzić, skoro już przy 8 GB potrafi przymulić...

Ja bym na Twoim miejscu zrobił tak:

1. Skopiuj całą zawartość karty na PC.
2. Sformatuj kartę w telefonie.
3. Zgraj wszystkie obrazki i inne rzeczy przez windowsowy menadżer plików / czytnik, a muzykę wgraj do telefonu przez program Disc2Phone. Dzięki temu będziesz mógł zmniejszyć bitrate a co za tym idzie zmniejszając znacznie rozmiar zajmowanych plików na karcie pamięci. I dzięki temu będziesz mógł zmieścić więcej utworów. Co prawda będą nieco gorszej jakości, no ale nic za darmo :unsure:
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   Hancek

Hancek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 23h 59m

Posted 23 July 2012 - 21:38

W sumie bardzo dobry pomysł , jeszcze nie miałem styczności z tym programem ale zaraz go wypróbuje. Bardzo dziękuję i Pozdrawiam. Temat do zamknięcia.
  • 0

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 23 July 2012 - 21:42

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic