Jump to content


Photo

[Rozwiązany] C901 vs. C702 kupić czy pozostać


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 23 July 2012 - 09:55

Witam. Noszę się z zamiarem zakupu innego telefonu. Mam opcją przyzwoitą zakupić C901. Obecnie używam C702.
Nie miałem póki co obcowania z C901 a parametrami nie grzeszy :) C702 ma swoje wady ale głównie to kwestia powolnego oprogramowania bo do obudowy przyzwyczaiłem się. W gruncie nastawiam się na pewny zakup ale wole być obeznany z opiniami na temat C901.

I moje pytanie odnośnie tego drugiego:
Co przemawia za C901 a co jest jego wadą?? Jakość z buzzerka jaka jest?? Czy aparat przyzwoite fotki robi??

Ewentualnie co byście polecili innego?? Cenowo do 70-80.

Edited by slivka91, 23 July 2012 - 10:09.

  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#2 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 23 July 2012 - 12:00

dafaq? wymienić c702 na c901 to jak wymienić 10 złotych na 1000 dolców! nowsza platforma, znakomity aparat (właśnie nim robiłem fotki konkursowe!), piękny wygląd (wersja biała :wub: ) nie najgorszy wyświetlacz i całkiem przyzwoity dźwięk... seriously - ty się jeszcze zastanawiasz?
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 23 July 2012 - 12:06

Nawet się nie zastanawiaj tylko kupuj, jeśli masz go okazję zdobyć za 70-80 PLN :)

Plusy:

- świetny aparat z xenonem (jeden z trzech najlepszych dostępnych w sprzedaży obok C905 i Satio),
- szybsza platforma DB3210,
- większa niezawodność

Minusy:

- brak

No chyba że brak wifi uznać za minus :unsure: A jeżeli miałbyś go nie kupić za taką kasę, to moje gg znasz :P
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 23 July 2012 - 12:14

heeh :D wifi nie robi :) tanie pakiety w heyah pomagają :) W sumie temat do zamkniecia :)
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 23 July 2012 - 12:26

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic