Jump to content


Photo

Jak przenieść kontakty z Sony Ericssona T68i?


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   anaj

anaj

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 52m

Posted 20 July 2012 - 15:28

Witam. Mam pytanie odnosnie oprogramowania do T68i.Posiadam PC Companion ale to w ogole nie wspiera tego typu modelu. Chce przeniesc informacje,kontakty itp. na komputer i nie wiem co z tym zrobic.jakie mogloby byc to oprogramowanie? Mam windows7 .Dziekuje

Jurij: Przeniosłem pytanie do nowego tematu.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 20 July 2012 - 15:33

Polecam program My Phone Explorer: Attached File  MyPhoneExplorer_Setup_1.8.5.exe   6.75MB   954 downloads :) Można przerzucać kontakty poprzez port com (kabel DCU-11 lub podstawka DSS20/25) albo wysłać kontakty przez bluetooth :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   anaj

anaj

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 52m

Posted 20 July 2012 - 16:15

Dziekujei za odpowiedź i przeniesienie watku.
Kabel taki mam.Nie moge nic zrobic.Sprobuje z My Phone Explorer..
Mam jeszcze pytanie:jesli telefon jest uszkodzony lub karta da sie pomimo tego przeniesc pliki?Pozdrawiam
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 20 July 2012 - 16:54

W jakim sensie uszkodzony? Jeżeli jest zalany / nie włącza się no to się nie da.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 20 July 2012 - 16:57

Jeśli komputer i program wykrywa telefon pod kablem to jasne że przeniesiesz.
WALKMAN?

Posted Image

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 20 July 2012 - 17:30

Jeśli komputer i program wykrywa telefon pod kablem to jasne że przeniesiesz.


No właśnie sprawdziłem osobiście na przykładzie My Phone Explorera + DSS-25 + Sony Ericssona T230, i okazuje się że nie. Telefony z platformy DB1000 niestety nie obsługują protokołu OBEX więc za pomocą My Phone Explorera nic się nie zdziała :( Telefon zostanie wykryty ale tylko tyle... W takim razie do przenoszenia kontaktów na nowsze modele zostaje bluetooth lub skopiowanie kontaktów na pustą kartę sim i wgranie ich do nowego telefonu :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic