Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Program do zamiany/podmiany plików systemowych


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   Hancek

Hancek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 23h 59m

Posted 18 July 2012 - 17:00

Witam, mam problem , gdyż gdy chcę po podmieniać pliki systemowe farem (2.5pl z jd flasherem i sefp) to cały czas wyświetlają mi się czerwone błędy gdy chce przesłać plik lub zawiesza mi się gdy wchodzę do plików systemowych. Próbowałem programem xs++ ale tem nie ma możliwości usuwania folderów , można tylko usunąć ich zawartość. I tu moje pytanie, jest może jakiś inny program , którym bezpiecznie wejdę w pliki systemowe i usunę np chronione foldery ?. Jeśli jest ot jaki , a jeśli nie ma to co muszę zorbić albo jakiej wersji fara i pluginów użyć aby wszystko było git. Dziękuję i Pozdrawiam
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 18 July 2012 - 18:19

To zależy które pliki konkretnie chcesz usunąć. Jest cała lista patchy które usuwają chronione katalogi z dzwonkami i innymi niepotrzebnymi rzeczami :) Niechciane foldery można także ustawić jako niewidoczne pod windowsem w trybie transmisji plików i przestaną być widoczne w telefonie :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Hancek

Hancek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 23h 59m

Posted 18 July 2012 - 21:15

Chciałbym całkowicie usunąć foldety systemowe takie jak, music pictures, other itp, a podnienić chciałbym sterowniki dźwięku, kamery, flash menu. Patche juz wgrałem ale wolał bym usunąc te foldery. I jeszcze jedno pytanie , wcześniej próbowałem wgrać cam drivery czyli sterowniki do kamery , i gdy wszedlem farem (raz mi się udało ale i tak wyskakiwały błędy) to tam w sterownikach były dwa pliki camdriver0 i camdriver1 , a po ściągnięciu sterowników cybershot w paczce rar były tylko camdriver0, i tu pytanie , czy mam zamienić tylko te camdrivery 0 czy usunąc tamte dwa i wrzucić ten jeden ? . Dodam że zdięcia miały być o wiele lepsze i mieć po 800 kb zdięcie a miały po 400 i zadnej różnicy w porównaniu ze starymi sterownikami , czyli chyba zrobilem coś źle. Co o tym sądzisz ?
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 18 July 2012 - 21:23

Po co chcesz usuwać foldery music, pictures etc? :o Przecież to są bardzo ważne i przydatne foldery do przechowywania zdjęć, muzyki i tak dalej... Nie ma najmniejszego sensu ich usuwać. Co do sterowników - camdriver0 odpowiadają za główny aparat (2MPx) a camdriver1 za aparat do połączeń wideo (VGA). Niczego nie kasuj, przydatne są oba, jednak modyfikowany jest przeważnie sterownik odpowiadający za główny aparat, bo nim się robi zdjęcia i kręci filmy ;) Jak masz cid 52, to lepiej takie rzeczy wgrywać XS++ - wtedy przeciągasz, upuszczasz i po dacie widzisz że wgrany ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   Hancek

Hancek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 23h 59m

Posted 18 July 2012 - 21:39

Ok w sumie mnie przekonałeś , bo przecież jak będę miał wyjętą kartę to będzie się zapisywać w konkretnym folderze, a poza tym niech to sobie będzie. Jeszcze mam tylko jedną sprawę, chciałbym wgrać patch na kodowanie polskich znaków , żeby w odtwarzaczu walkman odtwarzało mi polskie znaki , słyszałeś może o czymś takim ?
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 18 July 2012 - 22:04

Nie wiem o co Ci chodzi, ja polskie znaki mam w standardzie: Attached File  Cyndi.jpg   49.81K   13 downloads :) Znam natomiast patch który poprawia wyświetlanie rosyjskich znaków :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   Hancek

Hancek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 23h 59m

Posted 18 July 2012 - 22:06

Ale ot jest walkman 3.0 ? na rosyjskie znaki już wgrałem :) tak na wszelki wypadek
  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 18 July 2012 - 22:35

To jest Walkman 2.0 jedynie graficznie trochę upiększony... Mogę przełożyć kartę pamięci do drugiego W850 i dać screena z nietkniętego Walkmana jak chcesz :)

Tu masz screen z oryginalnego nie modyfikowanego Walkmana 2.0: Attached File  Cyndi oryginal.jpg   35.88K   7 downloads i jak widać polskie znaki są :) Sprawdź może w meta danych pliku mp3 czy kodowanie znaków jest poprawne... może tam są błędy?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   Hancek

Hancek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 23h 59m

Posted 18 July 2012 - 22:52

Ok, dzięki wielkie , bardzo mi pomogłeś, już w sumie wszystko porobiłem tylko jeszcze motyw walkwoman :P i wsio. W takim razie temat do zamknięcia.
  • 0

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 18 July 2012 - 22:53

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic