Jump to content


Photo

Nasze hobby


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 16 July 2012 - 22:23

Możecie w tym temacie opisać swoje zainteresowania.Ja napiszę póżniej tylko nie miejcię chociaż nie raz się nasłuchałem.
  • 0

#2 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 16 July 2012 - 23:58

To powiem coś może o moich hobby/zainteresowaniach:

Pierwszym i głównym jest oczywiście informatyka, komputery, główne zainteresowanie oraz to z czym mam styczność i poszerzam swoją wiedzę to sieci komputerowe oraz systemy operacyjne (głównie M$ oraz mobilne). No oprócz tego technologia, wszystko z tym związane. Dość sporo tego, nie mam też problemu później z jakimiś nowymi urządzeniami czy technologiami w życiu codziennym więc się w tym wszystkim nie gubię :D
Drugim hobby to oczywiście technologie mobilne ;) Zwłaszcza Sony Ericsson, tutaj dużo się nie będę rozpisywał, ci co mnie znają wiedza co potrafię :D
Takim pobocznym jak mam czas i chęci to oczywiście fotografia, lubię sporo ciekawych zdjęć robić, zwłaszcza przyrody :) Dlatego też przy wyborze telefonów czy aparatów patrzę na jakość robionych zdjęć i nagrywanych filmów.

Sporo tego jest ogólnie :)

Czasami też lubię sobie pograć, napisać jakieś historyjki czy wiersze, ale to już okazjonalnie i sytuacyjnie :D

Pozdro.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#3 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 17 July 2012 - 08:01

Moim hobby jest informatyka, komputery technika z głównym naciskiem na grafikę-photoshop, after effects itd. Rozwijam sie teraz Jako samouk. Wczesniej w szkole uczyłem sie Jako informatyk. Od zawsze ze interesowałem tym działem. Staram takze Ogolnie rozwijać sie by byc wszechstronnym. Kolejnym sa telefony. Jeszcze przed tuningiem interesowałem sie telefonami ich funkcjami a gdy zaczalem zabawę z modyfikacjami to radość osoby ktora jest zadowolona z modyfikacji ktora wykonałem. Bezcenna. No i moja pasja do samochodów audi 80 b4. Auta te cos maja w sobie czego juz inne nie maja. Stylistycznie perfekt, silniki niezawodne no i żywotność. Te auta spokojnie przez Dwadziescia następnych lat przyjada nowe wynalazki. Sam jestem posiadaczem dwoch audi 80 b4-sedan 92r 2.0 90km nigdy nie zawiódł. I ostatni nabytek cabrio 98r 2.8 v6 174km. Piękna :) w życiu ich nie sprzedam nie Zamienie no chyba ze na rs2 bym mial kiedys taka okazje to tak ale cabrio. Do sedana bardziej przywiązany jestem.
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#4 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 17 July 2012 - 08:18

Ja głównie interesuje się komunikacją miejską tramwaje,autobusy.Z pociągów to jedynie parowozy.Zbieram,różne rzeczy związane z KM.Przy okazji fotografuje ją,tak przez 2 lata zrobiłem 4k zdjęć w moim mieście.Za rok chcę dołączyć do klubu miłośników pojazdów szynowych w skrócie KMPS.(

Please Login or Register to see this Hidden Content

).Kolejnym hobby jest elektronika tzn komórki ,itd.Lubię tuningować je tzn hardware i fimware.Samochody też trochę mnie interesują.Co sądzicie o moim hobby ?Fajne hobby mieli poprzednicy się wypowiedzieli czekamy na resztę.Pozdrawiam
  • 0

#5 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 17 July 2012 - 09:28

Na pierwszym miejscu grafika. Zaczynałem za czasów użytkowania k550i jakieś 3,5 roku temu gdy udzielałem się na forum k-series.pl a późniejszego sestyle.pl może ktoś kojarzy. No i od tego czasu zacząłem przygodę z gimp'em jako samouk. Wychodzi coraz lepiej ale dla mnie to mało. Drugim hobby jest ogólnie GSM z nastawieniem na SE a w przyszłości Sony. Codziennie szukam nowych wieści ze świata GSM itd. Nie zapominając o modowaniu. od k550 się zaczęło ( do dziś pamiętam gdy miałem robić k550@w610 bo chciałem flash menu myślałem że to jest FS MAIN xd) no i potem w595s wtedy już nauczyłem się dużo i gdy kupiłem w995 to po kilku tygodniach już wszystko opanowałem. Teraz gdy dostaję jakiś tel albo gdy ktoś napisze na gg - zero problemów. Teraz mam LwW i w teorii umiem tyle ile mi potrzeba, w praktyce nie da rady.. Root i BL ;)

Sent from my WT19i using Tapatalk
  • 0

#6 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 17 July 2012 - 17:06

Ja głównie interesuje się komunikacją miejską tramwaje,autobusy.Z pociągów to jedynie parowozy.Zbieram,różne rzeczy związane z KM.Przy okazji fotografuje ją,tak przez 2 lata zrobiłem 4k zdjęć w moim mieście.Za rok chcę dołączyć do klubu miłośników pojazdów szynowych w skrócie KMPS.(

Please Login or Register to see this Hidden Content

).Kolejnym hobby jest elektronika tzn komórki ,itd.Lubię tuningować je tzn hardware i fimware.Samochody też trochę mnie interesują.Co sądzicie o moim hobby ?Fajne hobby mieli poprzednicy się wypowiedzieli czekamy na resztę.Pozdrawiam


Timmi fajne zainteresowania. Szczególnie ta komunikacja miejska:) Masz jakieś ciekawe foto starych ikarusów jelczów autosanów i innych takich?? :) Podobają mi się stare autobusy. Pamiętam jak się łamańcami jeździło jelczami itp. za dzieciaka :)
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#7 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 17 July 2012 - 17:43

Od niedawna się interesuje KM więc nie załapałem się w moim mieście na liniowe ikarusy i jelcze.Zaraz coś z uploaduje do galerii.Fajnie jakby powstał folder na forum nasze hobby albo komunikacja miejska.
  • 0

#8 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 17 July 2012 - 18:31

Prędzej hobby. :) swoją droga bym musial napisac do adminów by utworzyć pomogli swoją magiczną ręką stworzyć wlasna. Troche zdjęć jest a bym wolał w swoim album trzymać. Dlugooo juz nie widzialem tych kultowych autobusów. :( perełki :) o tyle o ile autosana jeszcze znajde ikarusow i jelczy lamancow juz nie. Nie wiem czy po bydgoszczy jeżdżą jeszcze ikarusy. Bo z rok temu jeszcze jeździły bodajze a bydgoszcz tak czesto mnie widzi jak hel czyli rzadko.
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#9 OFFLINE   Developers

Developers

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 48 posts
    • Time Online: 8d 13h 26m

Posted 17 July 2012 - 18:38

Witam!!

Ja tam się interesuję wszystkim po trochu hoho czyli : Rolnictwo, Mechanika Pojazdów oraz co jeździ rusza się nazwane maszyną, spawanie, Telefony , Komputery , Konsole, elektronika, elektryka oraz pieczenie chleba, bułek pieczywa pół słodkiego i słodkiego ehh i gniecenia ciasta. Najlepsze jest to z zawodu piekarz a tu takie za interesowania. :lol:
  • 0
robię to co lubię, lubię robić to co kocham :P

#10 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 17 July 2012 - 21:01

Hobby... Sporo ich ale najważniejszym jest chyba fotografia. Ponad 3k fotek wykonanych c901 w ciągu 3 lat i prawie 6k zrobionych cyfrówką mówi samo za siebie :D niegdyś zajmowałem się grafiką komputerową (jedno z drugim się łączy przecież, choć niezbyt lubię photoshopa przy fotkach, jakoś zabija on urok zdjęć :P ). Czytam sporo książek, piszę wiersze i miksuję nieco muzykę. Kiedyś siedziałem sporo przed komputerem, ale to już na całe szczęście przeszłość bo ostatnio wolę rower :D
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#11 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 20 July 2012 - 15:27

Uczulenie na foto taż mam :P na k550 a.k.a w610 z 2k fotek było. Na chwile obecną z 4k będzie. Jak coś mnie zaciekawi pstryk :) Muzę kiedyś się też mixowało (Virtual DJ ) :D Teraz bardziej ze mnie ostry słuchacz niz dj. Czytać-dzienniki czytam lubie nowinki z gazety :) I spacery po lasach albo rowerkiem.
Czasem mam wkręte wstaję o 5 i jade po lesie jeździć. A to jakąś sarenkę się zobaczy a to dzik będzie gonić. Kiedyś biegałem i zastanawiam się czy na nowo nie zacząć :)
Na temat hobby można się rozpisywać :D
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#12 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 21 July 2012 - 21:48

Na spacery to fajnie się chodzi z dziewczyną ew. z kumplami.Ja narazie preferuje to 2 czyli z kumplami to 1 by się przydało też dla odmiany.
Ja komórką staram się nie robić fot wolę cyfrówke obecny aparat Olympus d720.
  • 0

#13 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 22 July 2012 - 10:07

Ja głównie interesuje się elektroniką, elektryką, informatyką oraz podróżami (tymi odbytymi na rowerze jak i samochodowymi). Odkąd mam C702 zainteresowałem się także fotografią oraz muzyką oraz tym co wszyscy którzy zarejestrowali się na tym forum czyli telefonami komórkowymi
  • 0

#14 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 834 posts
    • Time Online: 41d 21h 44m

Posted 22 July 2012 - 13:12

@Dante ciekawe wiersze napisałeś, tylko wydają się być trochę "mroczne" :) może napiszesz kiedyś jakieś pogodniejsze, bardziej motywujące ;)

Nic oryginalnego nie napiszę :P również interesuję się telefonami, głównie z byłej stajni :se:


dante: Profil miałem rozwijać dalej, ale zabrakło czasu :( Mrocznych wierszy ( moich ) jeszcze nie widziałeś ;) . Po za tym mam ich z 50 i spokonie są tez pogodniejsze ;)

Edited by dante, 22 July 2012 - 15:34.

  • 0
Potrzebujesz akcesoriów lub części do swojego Sony Ericssona? Pisz na PW z pewnością się dogadamy! (więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)


0 user(s) are reading this topic