Jump to content


Photo

Który operator niemiecki ma najlepszą ofertę?


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 16 July 2012 - 08:51

Z racji, że często jeżdzę do Niemiec planuję zakupić starter niemieckiej sieci (jesienia na stałe tam wyjeżdzam wiec na polskiej długo nie pociągne). Zależy mi by było możliwie przystępnie coś jak u nas heyah :) Także by połączenia do PL były przyzwoite :) Wcześniej używałem T-Mobile.de i byłem zadowolony. Ale nie jestem na bieżąco obeznany z niemiecką ofertą :/ Co byście mi polecili?? Najlepiej pre-paid :)
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#2 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 16 July 2012 - 10:59

O tyle ile z niemieckiej T-Mobile pamietam bylo przystepnie polskie T-Mobile załamywało mnie. Przykład choćby mojego ojca. Siedzi nie wiadomo ile lat w tej sieci (ponad 10) pakiety za darmo itp. Chciał właśnie cos z pakietu jak to można tak nazwać tanio z UE do PL i lipa pare kilkanaście groszy taniej szału nie robi :/ Głupotą dla mnie jest to, że sieć ta sama a cenniki inne. I nie tylko T-Mobile bo Orange tak samo.

Kwestia Abo i karty pada póki co na T-Mobile.de (Heyah już jest :P)

Nastawiam się na pre-paida dlatego jeśli możecie pomóżcie (z własnych doświadczeń albo jak kolwiek) :)
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#3 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 16 July 2012 - 11:59

Nalicza nalicza te opłaty za roaming. Taka mi tam promocja, żeby z Polski dzwonić to nie promocja. Gdyby z zagranicy było wedle promocji do T-Mobile/Heyah do Polski to nawet tematu bym nie zakładał.
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image


0 user(s) are reading this topic