Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Transmiter Fm, a Neo V


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 13 July 2012 - 21:38

Czy istnieje możliwość, aby mój telefon (neo V) transmitował fale ? Albo czy jest taka aplikacja? Potrzebuję do radia samochodowego podłączyć jakoś telefon, ale nie ma bt, a podłączać nie chcę(po prostu). Proszę o szybką odpowiedź, bo mi zależy na czasie,
  • 0
Posted Image

#2 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 13 July 2012 - 21:46

raczej nie ma, w końcu ma wbudowany tylko odbiornik radiowy a nie nadajnik
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#3 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 13 July 2012 - 21:51

Tak myślałem.. szkoda.. a jest taki wgl żeby podłączyć do telefonu?
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 13 July 2012 - 22:02

Na mini usb nie ma. Na fastport jest - MMR-70. Poza tym np. W980 ma wbudowany transmitter FM ;) A nie możesz skorzystać z przejściówki mini jack 3,5mm - kaseta lub 3,5mm - chinch? :P Nie wiem jakie radio masz :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 13 July 2012 - 22:29

Ja tez uzywam kasetki i jakosc calkiem dobra. Duzo lepiej niz zwykla kaseta.
  • 0

#6 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 14 July 2012 - 09:43

Czasem kaseta moze nie smigac. Wtedy trzeba w radiu macic z głowicami. Jakosc jest przyzwoita na kasecie jak i mmr. Dobrze ustawić telefon i gra wyśmienicie. Nie za glosno na telefonie i szumow brak. Szkoda ze transmiter to rzadkość w telefonach oprócz se tego wyżej wymienianego co ma to nokia n8 posiada tez a tak to chyba lipa. Na fp mmr 70 jest w sam raz. Ale nie jest bez wad. Jesli połączenie, zmiana sieci gsm na 3g i odwrotnie lub wiadomosc nadchodzi rozlacza sie.
Szkoda ze do profilu nie mozna dostosować mmra przydatne byłoby przy połączeniach w samochodzie itd. Co do dostępności do twojego tela na chwile obecna nie transmitera ale sądzę ze Niedlugo cos wyjdzie takiego. Chociażby jakby adapter istniał do fast portu to byloby elegancko ale wątpliwe by w telefonie transmiter wykrywalo.
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#7 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 15 July 2012 - 18:37

Ale chciałem tylko tak jednorazowo chociaż nie ukrywam, że transmiter jest przydatny. No cóż trzeba czekać może twórcy Sony coś wymyślą.;)
  • 0
Posted Image

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 15 July 2012 - 18:43

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic