Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Prośba o Informacje :)


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   Hancek

Hancek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 23h 59m

Posted 13 July 2012 - 16:55

Witam , na forum jestem nowy i nurtuje mnie kilka kwestii. Posiadam Se w850i , mam go już około roku i chciałbym go trochę przerobić. Jeśli chodzi o kwestie wgrywanie softa , patchowania itd, powinienem sobie poradzić lecz chciałbym uzyskać kilka informacji. Do mojego se chciałbym wgrać czystego softa , i wgrać do niego tylko kilka aplikacji np.(trackID,odtwarzacz wideo,sterowanie zdalne, alarmy, kalendarz itp , jednym słowem chciałbym wybrać sobie co chcę wgrać , i chciałbym wgrać to w najnowszej wersji jaka wyszła, w sensie najnowsze trackid itp. Se ma być głównie do słuchania muzyki. W związku z tym chciałbym wgrać aplikacje walkman 3.0 , jakieś dobre akustyki, oraz sterowniki aparatu.

I tu właśnie moje pytania:
Czy wgrywając nowy soft muszę robić jakąś reinstalację( w sensie usunąć starego softa i wszystkie pliki , czy po prostu przy wgrywaniu np Far'em nowego softa , stary soft automatycznie się usunie ?)
Czy istnieją jakieś strony z softami, patchami i z aplikacjami do w850i ?? jeśli tak to prosiłbym o podanie adresów.
Który soft jest najstabilniejszy ?
Wyczytalem coś o walkman music system 2009 jest ot chyba elf(nie jestem pewien) słyszał może ktos z was o tym ? lub wiecie jak to hula ?
Ogólnie prosiłbym o podanie wszystkich przydatnych stron (nie muszą być polskie) do w850i czyli ogólnie do platformy R1KG001.


Witem że zadałem dość sporo pytań lecz będę niezmiernie wdzięczny gdy ktoś zainteresuje się moim tematem i pomoże mi pomóc. Pozdrawiam i czekam na odp Hancek
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 13 July 2012 - 17:06

R1KG001 to nie platforma, a wersja najnowszego firmware dostępnego dla W850. Masz cid 52, więc tutaj jest poradnik do setoola: http://sony.yt/topic...ganie-simlocka/ z którego się dowiesz jak flashować i jak patchować ten model. Soft masz w downloadzie. Patche w temacie z patchami :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Hancek

Hancek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 23h 59m

Posted 13 July 2012 - 17:31

Bardzo Ci dziękuję , myślę że teraz bez problemu poradzę sobie z przeróbkami. A co do tych aplikacji , jest może jakaś stronka gdzie można znaleźć najnowsze wersje aplikacji jak walkman 3.0 trackid i ogólnie jakieś przydatne aplikacje ?
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 13 July 2012 - 17:48

Walkman 3.0 jest dostępny w telefonach na platformie A2. W W850 możesz co najwyżej zmieniać wygląd walkmana za pomocą skórek, patchy etc. Track id masz najnowsze dostępne dla tego modelu :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   Hancek

Hancek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 23h 59m

Posted 14 July 2012 - 11:25

Wszystko ładnie fajnie , zrobiłem beckup gdfs w settool , ale cały czas mam problem z programem my phone manager , zainstalowale sterowniki gordon gate 3.0.0.1 , po ich zainstalowaniu wyjąłem i wsadziłem baterie , przytrzymując przycisk "C" podłączyłem kablem do komputera , po chwili w dolnym prawym rogu na pasku pojawił mi się dymek z napisem SEMC FLASH , coś takiego z napisem że urządzenie działa poprawnie. Gdy wchodzę do my phone manager to w ogóle nie wykrywa mi telefonu , oczywiście przy podłączaniu ustawiam tryb telefon , nie transmisję plików. W menadżerze urządzeń gdy podłącze włączony telefon i ustawie tryb telefon pokazuje mi w zakładce "inne urządzenia" Sony Ericsoon w850i i pisze ze sterownik nie został zainstalowany. Dodam że próbowałem dodać sterowniki gordon na te urządzenie ale pisze ze komputer ich nie znalazł , wiec chyba to nie od tego. Bardzo prosił bym o pomoc , gdyż chciałbym przesłać sobie wszystkie ważne dane z komórki. Pozdrawiam
Ps. Mam win 7.
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 14 July 2012 - 15:15

Zainstaluj usb signed drivers w trybie telefon :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   Hancek

Hancek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 23h 59m

Posted 14 July 2012 - 16:21

Próbowałem i nadal nic , mam cały czas zainstalowane sterowniki gordon. Dodaje przez wejście w urządzenie i wyszukanie sterowników z dysku , po czym ustawiam folder z sterownikami , ale cały czas wyskakuje mi ze nie może odnaleźć. Dołączam screena z menadźera urządzeń.
 


  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 14 July 2012 - 16:46

Nie myl pojęć. Gordon flash driver działa w trybie flash. Ty masz podłączyć włączony telefon i zainstalować sterowniki USB (telefonu, modemu, transmisji OBEX i tak dalej). Swego czasu wrzuciłem na forum dużą paczkę sterowników, wypróbuj ją . A jak nie, to skombinuj pc z Windowsem XP, tam zainstaluj sterowniki i zrób sobie backup :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   Hancek

Hancek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 23h 59m

Posted 14 July 2012 - 17:19

No teraz działa ! i bez problemu łączy sie z my phone explorer. Dzięki wielkie !
  • 0

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 14 July 2012 - 17:47

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic