Jump to content


Photo

Słaba Słyszalność Na Głośniku (Wbudowany Głośnomówiący)


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   artur

artur

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 89 posts
    • Time Online: 1d 25m

Posted 12 July 2012 - 11:57

Witam,

Mam wgraną akustykę AudioPhile Premium HD Acoustics. Jako dzwonek i słyszalność przez słuchawkę jest OK. Tylko strasznie słabo słychać jak się włączy rozmowę na głośnik (wbudowany głośnomówiący). Mimo że głośnik jest pogłośniony na maksa, telefon nie ma zakrytego głośnika z tyłu to słyszalność jest cicha.

Macie może sprawdzoną akustykę/pliki do głośnika żeby było słychać dość dobrze?.
  • 0
Pozdrawiam,
Artur

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 12 July 2012 - 18:39

Tutaj masz poradnik, jak podgłośnić akustykę WBXML: http://sony.yt/topic...-db3210-db3350/ . Interesują Cię pliki farfield_call, odpowiadające za dźwięk na głośniku podczas połączenia :) Możesz też spróbować podmieniać te pliki z innych akustyk i testować efekt.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   artur

artur

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 89 posts
    • Time Online: 1d 25m

Posted 19 July 2012 - 10:28

Podmieniałem plik farfield_call z różnych akustyk i powiem i powiem Wam że jest tak samo. Ja nie widzę żadnej różnicy żeby głośność była większa przy korzystaniu z wbudowanego zestawu głośnomówiącego.

Może ktoś z Was ma sprawdzoną akustykę (plik farfield_call) który ma dobrze słyszalny dźwięk na wbudowanych zestawie głośnomówiącym?.

Jak by ktoś miał to proszę o wrzucenie na Forum.

Edited by artur, 19 July 2012 - 10:36.

  • 0
Pozdrawiam,
Artur


0 user(s) are reading this topic