Jump to content


Photo

HPM 70 czy warto


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 09 July 2012 - 10:36

witam zastanawiam sie nad zakupem bialych hpm 70 (sentyment z w850i :)) mam taka oferte

Please Login or Register to see this Hidden Content

i kwestia czy to ori beda?? sam z siebie sadze ze powinny byc. nie spotkalem bialych podrobek. nikt bynajmniej nie pisal nie mowil o tym. czarnych to ogrom jest dlatego ich unikam no i "ludowe" są :P a chce akurat biale ze wzgledu na wspomnienia z w850 białego :D, kolor perełka, unikaty no i kwestia jakości -> jestem zwolennikiem solidnego basu 70 je spełniają.

Kupiłem u nich transmiter mmr 70 i smiga elegancko. No i ori (nie spotkałem podrób transmitów :P)

Edited by slivka91, 09 July 2012 - 10:40.

  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 09 July 2012 - 14:12

1. Fotka świetnej jakości, FULL HD to mało powiedziane :D Nikt Ci z takiej ikonki nie wywróży co to za twór sprzedają ;)

2. Cena dosyć śmieszna, jak na oryginalne słuchawki...

Podejrzewam, że mogą to być podróby albo allegrowicz nie wie co sprzedaje. 15 PLN z kolei to nie gigantyczny wydatek, myślę że możesz zaryzykować :) Najwyżej będziesz reklamował i domagał się zwrotu kasy ...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 09 July 2012 - 14:37

Słuchawki sprzedaje białe a na zdjęciu są czarne :lol: i popatrz na adapter jakiś srebrny przy czarnych słuchawkach w oryginale zawsze jest czarny. Podróba jak złoto. Wysyłka tyle samo co słuchawki dobrze poszukasz to znajdziesz takie same za 5.99
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#4 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 09 July 2012 - 15:19

ty chyba nie widziałeś nigdy białych HPM-70, - one są praktycznie całe czarne, a tylko przejściówkę i słuchawki z zewnętrznej strony są białe ... mam takie w wersji silver, wiec wiem o czym mowie :P

Co wcale nie oznacza, że te z tej aukcji są oryginalne

Edited by First, 09 July 2012 - 15:20.

  • 0

WATERPROOF


#5 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 09 July 2012 - 15:51

Nie czarne całe tylko szare jak juz i z zewnetrznej strony kremowe zeby nie mowic białe. Wiem bo mam takie na posiadaniu. No i adapter jak słuchawki. W ogole ktos spotkał białe podroby? Srebrniki wiem co to za wynalazki :D Czarnych sie wystrzegam ani kolorystycznie ani łatwo z ori. Napisałęm do sprzedawcy by jakis normalne zdjecia wyslal :)




// Nie ma co nie odpisuje zalatuje sciema...

ps. nie ma nikt czasem bialych hpm 70 z forumowiczów??

Jakie/jakich sklepy/użytkowników polecacie odnośnie zakupu HPM 70 na allegro??

Edited by slivka91, 23 July 2012 - 12:23.

  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image


0 user(s) are reading this topic