Jump to content


Photo

Dziwny problem z kartami pamięci


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   carmaster18

carmaster18

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 169 posts
    • Time Online: 4d 9h 42m

Posted 07 July 2012 - 14:17

Witajcie, mam dziwny problem z kartami pamięci i ich działaniem w mojej :x:. Mam dwie karty 2GB i jedną 1GB (wszystkie z Nokii) i żadnej z nich telefon nie widzi. Dodam, że Samsung F480 i SE Zylo radzą sobie z nimi bez problemu. Jedną kartę nawet formatowałem - nie przyniosło to oczekiwanego efektu. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?
  • 0

* Carmaster18 *


#2 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 07 July 2012 - 14:41

Masz możliwość sprawdzenia innych kart SD, najlepiej takiej która działa na innej Xperia / Android, jeśli nie pewnie złącze kart SD padło. Możesz jeszcze ewentualnie re-flash
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 07 July 2012 - 14:48

Formatowałeś ją na kompie czy w telefonie? Spróbuj w telefonie. Jeśli inne karty czytane są prawidłowo a ta nie, to czytnik jest ok natomiast z kartą coś nie tak...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   carmaster18

carmaster18

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 169 posts
    • Time Online: 4d 9h 42m

Posted 07 July 2012 - 20:51

Więc tak: karta 1GB z Zylo działa bez problemu, moja 8GB, którą miałem od początku z Mini Pro również działa, nie działają te karty z Nokii, były formatowane i na komputerze i na telefonie
  • 0

* Carmaster18 *



0 user(s) are reading this topic