Jump to content


Photo

Mapa Krakowa


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Patek5i

Patek5i

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 13h 41m

Posted 01 July 2012 - 20:07

Witam. Potrzebna mi jest mapa Krakowa na androida 2.3.4. Chodzi mi o taką, której nie potrzebne jest połączenie. Czy w ogóle są takie mapy na androida? GPSa darmowego nie ma :(. Po co ten GPS, skoro i tak musi się łączyć z internetem. Moim zdaniem to trochę dojenie ludzi ...
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 02 July 2012 - 01:43

GPS jest darmowy, wystarczy wyłączyć w ustawieniach podpowiedzi :) Płaci się jedynie za transmisję danych, ale zawsze możesz znaleźć jakiś hot spot i masz wtedy mapę za darmo ;) A co do aplikacji, to ponoć niebawem będzie się dało mapy google zapisywać i wtedy połączenie z netem nie będzie wymagane. Z nawigacji samochodowej to polecam auto mapę, nie wiem czy już wyszła na Androida czy jeszcze nie...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 02 July 2012 - 07:36

Jurij skąd masz info z tymi mapami offline google? Bardzo by się to przydało jeśli wprowadzą .
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#4 OFFLINE   Patek5i

Patek5i

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 13h 41m

Posted 02 July 2012 - 20:40

Więc jak to ustawić???
  • 0


0 user(s) are reading this topic