Jump to content


Photo

Bardzo ciche rozmowy


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   SixShot

SixShot

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 12m

Posted 11 June 2012 - 12:31

Witam! Mam problem z dźwiękiem na mojej Xperii neo V, ale tylko podczas rozmów, podczas słuchania muzyki lub grania w gry wszystko jest w porządku. Otóż ledwo słyszę głos rozmówcy, jeśli wokół mnie jest kompletnie cicho to jakoś da się wysłuchać, ale najmniejszy odgłos wokół mnie i kompletnie nie rozumiem co się do mnie mówi. ;/ Jakby ktoś stał oddalony ode mnie kilknaście metrów i zwracał się do mnie jakbym stał obok, muszę się naprawdę wsłuchiwać, a jeśli wokół mnie jest głośno to jedyną możliwością przeprowadzenia zrozumiałej rozmowy jest włączenie jej na głośnik, jednak jest to uciążliwe, gdyż niespecjalnie życzę sobie, aby wszyscy wokół słyszeli moją rozmowę. Głośność rozmowy ustaloną mam na full, wielokrotnie sprawdzałem, wielokrotnie grzebałem też w ustawieniach w nadziei, że może coś wcześniej nie tak kliknąłem, ale nie znalazłem nic dotyczącego głośności połączenia. Zrobiłem też resetowanie ustawień i przywróciłem ustawienia fabryczne, jednak problem nie zniknął. Nie wiecie co może być przyczyną i co można z tym zrobić?
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 11 June 2012 - 14:47

Zaktualizuj oprogramowanie do najnowszego PC Companionem, SEUS'em lub przez FOTA ( jeśli masz odblokowany bootloader to nie używaj foty bo ubijesz telefon i zostanie serwis). Jak aktualizacja nie pomoże, oddaj telefon na gwarancję :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic