Jump to content


Photo

Sms-y za Gole w Orange


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 09 June 2012 - 19:59

SMS-y za gole to oferta, która obowiązuje od 1 maja do lipca 2012 roku, w ramach której operator przyznaje pakiet 100 SMS-ów za każdą strzeloną bramkę przez biało-czerwonych podczas EURO 2012. Dodatkowo, za każdą bramkę strzeloną przez inną reprezentację,
Orange przewidziało dodatkowe pakiety w postaci 10 wiadomości tekstowych. Rzuty karne po dogrywce nie wliczają się do promocji.
Pakiety do wykorzystania są tylko w macierzystej sieci, gdzie nie ma możliwości wymiany na wiadomości multimedialne (MMS) i przyznane będą kolejnego dnia po którym odbyło się spotkanie. SMS-y promocyjne wykorzystywane są w pierwszej kolejności. Bardzo dobrą informacją jest również fakt, iż kumulują się, jednak należy je wykorzystać do 6 lipca 2012 roku, gdyż po tym okresie przepadają.

Aby przystąpić do promocji należy wysłać SMS o treści GOL pod numer 312. Koszt wiadomości zgodny z obowiązującym planem taryfowym. Opcja dedykowana jest klientom abonamentowym i Mix, którzy korzystają z ofert Pelikan, Pantera, Delfin oraz osobom korzystającym z oferty na kartę z następujących taryf: Orange POP, Nowe Orange Go, Nowy POP, Jedna Idea na kartę, Orange Go, Orange One, Orange Free na kartę oraz Orange Music.

Nie wiem czy słyszeliście, ale jak nie to już wiecie;d

Z gsmmaniak.pl
  • 3
Posted Image

#2 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 09 June 2012 - 20:35

Za dużo to tych goli nie będzie :(
  • 0

#3 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 10 June 2012 - 00:56

Promocja się szybko skończy bo polacy pewnie nie wyjdą z grupy, no ale zawsze coś od Orange :P
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#4 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 10 June 2012 - 09:10

Jak coś wrzucasz zawsze podawaj info co to jest!

Dodatkowo, za każdą bramkę strzeloną przez inną reprezentację,

Nie 100 tylko 10!

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#5 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 10 June 2012 - 09:32

Nie wiem jak ty, ale ja tam widzę, że jak byk stoi tam ( w pierwszym poście ) 10 smsów za bramkę strzeloną przez inną reprezentacji

Edited by First, 10 June 2012 - 09:33.

  • 0

WATERPROOF


#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 10 June 2012 - 09:46

Jak coś wrzucasz zawsze podawaj info co to jest!

Nie 100 tylko 10!

Please Login or Register to see this Hidden Content



100 jak strzeli Polska, 10 jak inna reprezentacja. Dobrze napisał na samym początku, nie edytował postu. Zanim zaczniesz wszczynać awanturę, upewnij się że masz rację, bo niepotrzebnie wpędzasz chłopaka w kompleksy ;) I zapomniałeś dopisać, że w Play nie ma takich oszustw, przekrętów i przejawów złodziejstwa :sarcasm:
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 10 June 2012 - 11:38

Nie wiem jak ty, ale ja tam widzę, że jak byk stoi tam ( w pierwszym poście ) 10 smsów za bramkę strzeloną przez inną reprezentacji

Zmień kolego okulistę! bo tam nic takiego nie pisze :D

100 jak strzeli Polska, 10 jak inna reprezentacja. Dobrze napisał na samym początku, nie edytował postu. Zanim zaczniesz wszczynać awanturę, upewnij się że masz rację, bo niepotrzebnie wpędzasz chłopaka w kompleksy

Nie wszczynam żadnej awantury ani nie wpędzam nikogo w kompleksy tylko dodaję konkretną informacje której nie ma.

I zapomniałeś dopisać, że w Play nie ma takich oszustw, przekrętów i przejawów złodziejstwa

Nie muszę takich info dodawać bo wszyscy o tym wiedzą :D a Play jak już robi jakąś promocje,to są to bonusy do wszystkich,a nie w swojej sieci :lol:
A co do tego tematu:
http://www.sonyerics...-kodami-orange/
to Ci odpiszę jak sprawa wróci od rzecznika praw konsumenta ;)

Jurij: Jeżeli już, to powinieneś napisać "nie jest napisane". A jest. Chętnie oddam Ci moje 28% zniżki do Vision Express ;)
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#8 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 10 June 2012 - 11:43

Zmień kolego okulistę! bo tam nic takiego nie pisze :D


A ty zacznij do niego chodzić bo pisze jak byk. Nie wiem może masz problemy z czytaniem zdania, które jest w dwóch linijkach ?

Dodatkowo, za każdą bramkę strzeloną przez inną reprezentację,
Orange przewidziało dodatkowe pakiety w postaci 10 wiadomości tekstowych.


  • 0

#9 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 10 June 2012 - 12:18

A ty zacznij do niego chodzić bo pisze jak byk. Nie wiem może masz problemy z czytaniem zdania, które jest w dwóch linijkach ?

Nie wim,czy raczyłeś zauważyć,że tam jest 2 zdania :) dla mnie kropka zawsze kończyła zdanie a nie go kontynuowała :lol: chyba,że Ty miałeś inną gramatykę ;)
Poprawiacie ludziom błędy a takich prostych nie zauważacie :blink: moim zdaniem to tam by pasował przecinek a nie kropka ;)
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#10 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 10 June 2012 - 12:22

Przecież tam jest przecinek... :blink: przestań się już kompromitować
  • 1

#11 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 10 June 2012 - 13:30

Sory,zwracam honor Wszystkim. U mnie na monitorze była jakaś kropeczka :kwiaty:
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#12 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 10 June 2012 - 14:27

Ludzie Wy już nie ma cie się o co kłócić? No, ale jednak uważam, że przed każdym postem trzeba się upewnić co się napisało.
  • 0
Posted Image

#13 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 10 June 2012 - 19:24

Dla mnie ta promocja jest dobrze zrobiona. Polska pogra jeszcze przez dwa mecze więc dużo tych smsów nie będzie xd. Ale ogółem rzecz biorąc, będzie dużo meczy i dużo goli. Ja następnego dnia kiedy grała Polska, a potem Rosja dostałem 160smsów, a że pisze dużo smsów no to się sprzydadzą;d
  • 0
Posted Image


0 user(s) are reading this topic