Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Tworzenie partycji na karcie pamięci


  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 06 June 2012 - 12:02

Ostatnio czytałem trochę o tworzeniu partycji na karcie pamięci żeby mieć więcej pamięci aplikacji i spróbowałęm ją utworzyć przez ROM managera ale nic się nie zmieniło poza pojemnością karty pamięci i dalej nie mogę instalować aplikacji na karcie pamięci jednak o dziwo w programie MiniTool Partition Wizard Home Edition ta dodatkowa partycja jest normalnie widziana.Ja tylko dodam jeszcze że trochę się męczyłem żeby usunąć tą partycję bo i tak nie mogę jej użyć i czy do obsługi tej dodatkowej partycji trzeba mieć jeszcze jakąś dodatkową aplikację ?

EDIT: Temat zamykam bo znalazłem lepszy sposób- instalacja aplikacji force2sd (do pobrania za darmo w wersji lite z Google play) która potrafi przenosić aplikacje nawet te których normalnie niemożna przenieść na kartę pamięci. W wersji lite można przenieść tylko kilka aplikacji ale program można odinstalować i zainstalować ponownie i można dalej korzystać. Program wymaga roota do poprawnego działania. Dzięki niemu zaoszczędziłem aż 60 MB pamięci na telefonie

Edited by jack79, 28 June 2012 - 08:24.

  • 0


0 user(s) are reading this topic