Jump to content


Photo

Wyczyszczenie/Usunięcie Numerów Wybieranych


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   artur

artur

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 89 posts
    • Time Online: 1d 25m

Posted 06 June 2012 - 09:44

Witam,

Czy jest możliwość usunięcia/wyczyszczenia listy numerów wybranych a nie zapisanych w Książce Telefonicznej?.

Nie chodzi mi o listę znajdującą się pod zieloną słuchawką tylko jak np. wybieraliśmy numer 600XYZXYZ i wyczyściliśmy listę co jest pod zieloną słuchawką to numer zostaje w pamięci telefonu po wybraniu cyfr 600.

I właśnie jak te numery z tej pamięci wyczyścić/usunąć?.

Edited by artur, 06 June 2012 - 09:49.

  • 0
Pozdrawiam,
Artur

#2 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 06 June 2012 - 14:14

dobre pytanie ....nigdy sie nad tym nie zastanawialem i juz chwilke kombunuje u siebie ... i sie nie da :( tzn reset ustawien napewno to wyczysci ale nic innego nie kasuje ich wyczyscilem liste polaczen ,folder rozmowy a te wybierane zostaja
mozliwe ze po uzyskaniu dostepu do plikow systemowych z poziomu telefonu byloby to mozliwe al nie ekperymentowalem w ten sposob a moze jest jakis kod ? na pewno ktos madrzejszy sie jeszcze wypowie :)
  • 0

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 06 June 2012 - 16:45

Krótko i na temat: przeflashuj telefon :) Wszystko zniknie, łącznie z numerami ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   artur

artur

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 89 posts
    • Time Online: 1d 25m

Posted 09 June 2012 - 09:40

Owszem jak by się przefleszowało telefon to zniknie wszystko, ale jak ponownie wybierzesz numer i nie zapiszesz go do Książki Telefonicznej to numer pozostanie w memory telefonu i nie będzie go dalej można usunąć.

I znów robić flasha?. Nie ma żadnego sposoby prócz flasha żeby usunąć te numery?.
  • 0
Pozdrawiam,
Artur

#5 OFFLINE   januszyw

januszyw

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 4h 31m

Posted 29 January 2013 - 08:49

Dzien dobry,
Jestem tu nowy, ale mam dokładnie ten sam problem, co w pierwszym poście. Mam dwa pytania: Co to znaczy zrobienie flasha (i jak to zrobić)? I drugie: Jurij piszesz, że "wszystko zniknie, łącznie z numerami". Tzn, wyczyści się cała lista wybieranaych? Tego bym nie chciał. Chcę usunąc tylko z pamięci numer(y). Czy nie ma innego sposobu? (to pytanie bonus :)). Dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam.
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 29 January 2013 - 19:46

Flashowanie to wgrywanie oprogramowania. Podczas tej procedury kasowane jest wszystko - zdjęcia, muzyka, kontakty, smsy - wszystko co jest zapisane w pamięci telefonu. Wejdź sobie do książki telefonicznej i usuń wszystkie kontakty z niej i po problemie ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic