Jump to content


Photo

jak wgrac androida 4.0 na brandingowy soft


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 OFFLINE   zbyster

zbyster

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 8h 48m

Posted 05 June 2012 - 15:40

witam. mam xperie mini pro i soft z play. jak wgrac nowego androda 4.0 na moja xperie?
  • 0

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 05 June 2012 - 15:44

Najlepiej przez PC companion. Nie stracisz gwarancji.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   zbyster

zbyster

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 8h 48m

Posted 05 June 2012 - 15:55

no na pc companion pokazuje że mam najnowsze oprogramowanie -prawdopodobnie dlatego że mam soft z play.
  • 0

#4 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 05 June 2012 - 15:59

No to pozostaje ci czekać aż na xda lub na oficjlanym forum Sony pojawi się plik .ftf z ICS-em (bo ja na razie nie ma) którego możesz wgrać za pomocą flash toola

Edited by jack79, 05 June 2012 - 15:59.

  • 0

#5 OFFLINE   zbyster

zbyster

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 8h 48m

Posted 05 June 2012 - 16:08

a jak wgram to: sk17i 402a058 global, a następnie zakutalizuje programem SeUS to strace gwarancje?
  • 0

#6 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 05 June 2012 - 16:09

Chyba, że usuniesz branding. Wtedy może wykryje. Nie jestem pewien czy do pl doszła już aktualizacja dla tego telefonu.
PS. Przy wgrywaniu roma we flashtoolu Trzeba odblokowany bootloader?

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 05 June 2012 - 17:33

no na pc companion pokazuje że mam najnowsze oprogramowanie -prawdopodobnie dlatego że mam soft z play.


Jak masz soft z play i nie chcesz stracić gwarancji, to czekaj cierpliwie. Aktualizacja do ICS dla SK17i jeszcze nie wyszła.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 06 June 2012 - 00:12

Proszę nie wprowadzć go w błąd. ICS dla tego modelu jest dostępny od południa...


Proszę nie wprowadzać użytkownika w błąd. Informacja o aktualizacji modelu SK17i pojawiła się o godzinie 16:34 czasu GMT dla wybranych numerów SI:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. Dalsze aktualizacje będą stopniowo udostępniane, więc należy śledzić ten wątek i czekać na swoją kolej :) W dodatku użytkownik pyta o aktualizację dla firmware sieci Play, a brandowane aktualizacje pojawiają się zazwyczaj później od wersji generic.

Wgraj sobie ten rom - > sk17i 40a2368 generic 1244-7088 a potem podepnij pod SEUSA / PC Companiom. powinno ci bez problemu zaktualizować do wersji 4.0.4.
Wcześniej zalecam zrobienie kopii build.prop. By można było bezproblemowo przywrócić mu właściwy room = gwarancja.


Nie radzę. Taki zabieg spowoduje wgranie czystego niebrandowanego oprogramowania i może skutkować późniejszym anulowaniem gwarancji w razie wykrycia przez serwisanta ingerencji w telefon nieautoryzowanym oprogramowaniem. Jeśli zależy Ci na gwarancji i nie chcesz się pozbywać softu Play, poczekaj na oficjalny update do ICS za pomocą SEUS'a, PC Companiona lub poprzez OTA :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 06 June 2012 - 08:19

Chyba, że usuniesz branding. Wtedy może wykryje. Nie jestem pewien czy do pl doszła już aktualizacja dla tego telefonu.
PS. Przy wgrywaniu roma we flashtoolu Trzeba odblokowany bootloader?

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)


Nie, nie trzeba mieć i to jest chyba w zasadzie jedyny darmowy sposób wgrania ROM-a gdy ma się odblokowany Bootloader

Edited by jack79, 06 June 2012 - 11:21.

  • 0

#10 OFFLINE   zbyster

zbyster

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 8h 48m

Posted 06 June 2012 - 10:06

a ma ktoś orginalny soft z play na xperie mini pro?
  • 0

#11 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 06 June 2012 - 16:49

a ma ktoś orginalny soft z play na xperie mini pro?


Tak, ale na razie mam tylko Gingerbread. Jak wyjdzie soft Ice Cream Sandwich, to mogę wrzucić go do downloadu. Koszt przeflashowania telefonu w naszym serwisie online to 20 PLN - możemy Ci wgrać dowolny dostępny soft (wymagania: windows 7 i internet przynajmniej 1-2 megabity najlepiej po kablu) :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#12 OFFLINE   zbyster

zbyster

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 8h 48m

Posted 08 June 2012 - 11:09

A przesłałbyś mi oryginalny soft z play z androidem 2.3.4 na xperie mini pro??

mam wgranego androida 4.0 i tak jak poprzednim sofcie ekran telefonu samoistnie się podświetla.

Edited by bartolinio3, 08 June 2012 - 11:05.

  • 0

#13 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 08 June 2012 - 11:16

Istnieje taka możliwość, ale nie da się go wgrać darmowymi sposobami. Koszt przeflashowania telefonu w naszym serwisie online wynosi 20 PLN. Trzeba posiadać naładowaną baterię, internet minimum 1/2 megabity (najlepiej po kablu) oraz Windowsa 7 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#14 OFFLINE   zbyster

zbyster

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 8h 48m

Posted 08 June 2012 - 11:29

Dlaczego się nie da wgrać? Przecież zrobie to tak jak przedtem przez flashtoola.
  • 0

#15 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 08 June 2012 - 11:36

Ja nie używam flashtoola i nie posiadam do niego plików. Wszystkie operacje w serwisie online wykonywane są za pomocą programu Setool2 - najlepszego programu do serwisowania produktów Sony Ericsson / Sony :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#16 OFFLINE   zbyster

zbyster

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 8h 48m

Posted 08 June 2012 - 11:41

no to dam radę. ;).
Prześlesz mi soft z play-a 2.3.4 do xperi mini pro?
  • 0

#17 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 08 June 2012 - 11:43

Bo soft który posiada Jurij można wgrać boxem ;)
edit. Uprzedził mnie :P
WALKMAN?

Posted Image

#18 OFFLINE   zbyster

zbyster

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 8h 48m

Posted 08 June 2012 - 11:49

a ma ktos takie zwykły branderowy soft?
  • 0

#19 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 08 June 2012 - 12:07

Branderowy? Chyba brandowany :) Ludzie na ogół wgrywają romy generic lub modyfikowane. Jest na forum poradnik jak zrobić rebranding romu - poszukaj. Aczkolwiek osobom niedoświadczonym odradzam wszelkie zabawy z flashtoolem i robieniem downgrade'ów bo można bardzo łatwo uwalić kontroler ładowania i wtedy albo prymitywny patch pozostaje albo wymiana płyty głównej w serwisie.

Jurij: Post użytkownika zbyster został przeniesiony do nowego tematu.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic