Jump to content


Photo

[Rozwiązany] SE Hazel bardzo cichy głosnik rozmów


  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 OFFLINE   hawczyn

hawczyn

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 3h 49m

Posted 01 June 2012 - 19:07

Witam, od tygodnia jestem szczęsliwym właścicielem SE Hazel. Wszystko jest w nim ok oprócz tego głośniczka rozmów, ledwo co przez niego słychać... rozkręciłem telefon, przedmuchałem i przeczyściłem siatke ochraniającą głośnik ale dużo to nie pomogło :( Można zmienić jakoś jego parametry? albo dać głosnik z innego SE? Proszę o pomoc.
  • 0

#2 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 01 June 2012 - 19:11

Jedynym sensownym rozwiązaniem jest wymiana głośniczka na nowy i oryginalny. Inne głośniczki mogą działać gorzej niż ten, który masz teraz.
Oryginał to wydatek około 20-25zł

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 0

#3 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 01 June 2012 - 20:13

odezwij sie na pw ma to czego ci trzeba ;)
  • 0

#4 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 01 June 2012 - 20:33

jednym ze sposobów poprawy tego głośniczka jest jego programowe podgłośnienie (akustyka)
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#5 OFFLINE   hawczyn

hawczyn

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 3h 49m

Posted 01 June 2012 - 20:46

Napisałem PW do faflaka :) Mam nadzieję , że uda nam się uporać z tym problemem :) oczwiście podziele się z Wami na forum :) Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.
  • 0

#6 OFFLINE   hawczyn

hawczyn

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 3h 49m

Posted 02 June 2012 - 13:35

Temat dalej aktualny, faflak ma jak coś do sprzedania głośnik, ale ja chciałbym najpierw spróbować podgłośnić go systemowo, znajdzie się ktoś kumaty i chętny do pomocy mi w tym zabiegu? krok po kroku np przez gg?
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 02 June 2012 - 14:44

Tu masz poradnik jak stworzyć własną akustykę wbxml: http://sony.yt/topic...-db3210-db3350/ :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   hawczyn

hawczyn

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 3h 49m

Posted 06 June 2012 - 16:56

Witam ponownie :) niestety jestem za mało kumaty i nie udało mi się dostroić głośnika w tym nieszczęsnym Hazlu, ale wczoraj zamieniłem się z gościem za SE X-peria 10 mini pro i teraz jest luxus, niesamowicie głośne i wyraźne rozmowy nie mówiąc już o jakości muzyki i rozmów przez zestaw słuchawkowy, ten telefon choć mały jest genialny :D Dziękuje Wam za pomoc i myślę, że tamat można zamknąć.
  • 0

#9 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 06 June 2012 - 16:59

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Dołączona grafika


0 user(s) are reading this topic