Jump to content


Photo

Traci kontakt z sim


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   diablo113

diablo113

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 29m

Posted 01 June 2012 - 18:20

Wita, w moim W20I Zylo jak wkladam karte sim to noramlnie sie telefon zalacza lecz po jakis 5 min jest komunikat zeby wlozyc karte sim tak jakby jej nie widzial, co z tym zrobic?
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 01 June 2012 - 18:33

Sprawdź, czy karta sim nie jest za bardzo zużyta. Jeśli jest - idź do operatora, wymienią Ci ją na nową. W przypadku uszkodzenia karty sim powinna to być bezpłatna usługa. Możesz też wgrać najnowsze oprogramowanie telefonu i sprawdzać, czy problem będzie się powtarzał ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 01 June 2012 - 18:39

Kiedyś wymieniałem kartę ale za duplikat chcieli 30zł więc kupiłem nową kartę.Sprawdź na innym fonie kartę bo mi yari nie czytała a w innych bez problemu.
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 01 June 2012 - 18:59

Kiedyś wymieniałem kartę ale za duplikat chcieli 30zł więc kupiłem nową kartę.


To zależy w jakiej sieci... W Orange np. za wymianę karty sim z powodu wady karty sim nie pobierają żadnej opłaty. Jeśli karta SIM jest ok i aktualizacja oprogramowania nie przyniosła skutku, obstawiłbym uszkodzenie czytnika i sugerowałbym oddanie telefonu na gwarancję lub do serwisu Sony :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 01 June 2012 - 20:29

1. Wyłącz telefon, wyciągnij kartę sim i baterię poczekaj jakąś chwilę
2. Przeczyść styki SIM, przeczyść lekko slot na SIM
3. Włącz i sprawdź, jeżeli nie działa dalej to:
a) Reflash software
b) Sprawdź kartę SIM (np. w innym telefonie - jeśli tam działa to znaczy wada Zylo)

Edited by not found, 01 June 2012 - 22:43.
literówki ;)

  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#6 OFFLINE   diablo113

diablo113

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 29m

Posted 03 June 2012 - 17:20

karta normlanie wszedzie chodzi, zylo tez na niej pochodzi jakies 10 min czasami troche wiecej, potem wylacza sie i pokazuje zeby wlozyc karte sim
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 03 June 2012 - 17:28

Więc to na pewno nie wina karty sim. Zmień soft, jak to nie pomoże oddaj na gwarancję / do serwisu.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic