Jump to content


Photo

Problem z kodami Orange


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 29 May 2012 - 18:20

Z tymi kodami to jest chyba kich. Dzisiaj dzwonił kolga bo też mu to wysyłam i przez przypadek sprawdził stan konta... a tam suprise. Konto wyczyszczone a na to miejsce jest właśnie ta promocja a środków brak.

Mikołaj: Wydzieliłem Wam temat, choć nie jestem pewien czy nazwa odpowiada tematyce dyskusji...
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 29 May 2012 - 18:45

Z tymi kodami to jest chyba kich. Dzisiaj dzwonił kolga bo też mu to wysyłam i przez przypadek sprawdził stan konta... a tam suprise. Konto wyczyszczone a na to miejsce jest właśnie ta promocja a środków brak.


Kich? Nie ma takiego słowa. A z promocją jest wszystko w porządku, ja nie zauważyłem zmian na koncie głównym, zmieniają się tylko środki bonusowe :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 29 May 2012 - 19:15

Nie wiem,bo nie mam w tej lipnej sieci. Tak mi dzisiaj dzwonił,że jest właśnie taka sprawa.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 29 May 2012 - 19:33

Nie wiem,bo nie mam w tej lipnej sieci. Tak mi dzisiaj dzwonił,że jest właśnie taka sprawa.


Z tego co widzę w Twoim profilu - to masz jak byk napisane PLAY, więc nie ściemniaj że nie masz w lipnej sieci :P Powiedz koledze żeby się zalogował na stronie Orange i sprawdził biling albo udał do salonu i niech mu powiedzą za co kasa została pobrana :) Może przekroczył jakiś pakiet albo mylnie zinterpretował przyznany bonus (np. dzwonił do lipnej sieci PLAY, podczas gdy bonus był do Orange) etc. ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 30 May 2012 - 06:27

Z tego co widzę w Twoim profilu - to masz jak byk napisane PLAY, więc nie ściemniaj że nie masz w lipnej sieci :P

Play jest siecią która ma wszystkie inne pod sobą począwszy od abonamentu na telefonach kończąc albo jeszcze więcej taka jest niestety prawda chodź prawdziwa :P
Kolega ma telefon na kartę a z tymi promocjami jest tak: np. masz na końcie głównym 20pln. i po sms-ie masz 10pln. promocyjnego tylko,że najpierw kasę pobiebrają z głównego a jak wygadasz to potem z promocyjnego a jak nie wygadasz tych 30 w ciągu 3 dni do jest kasacja złotówek :angry: to Twoim zdaniem nie bandyctwo ze złodziejstwem+jeszcze oszukiwanie takie same rzeczy są jeszcze w T-mobile :o w Play takich sztuczek nie ma ;)

Edited by neron, 30 May 2012 - 06:28.

  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 30 May 2012 - 10:48

Kolega ma telefon na kartę a z tymi promocjami jest tak: np. masz na końcie głównym 20pln. i po sms-ie masz 10pln. promocyjnego tylko,że najpierw kasę pobiebrają z głównego a jak wygadasz to potem z promocyjnego a jak nie wygadasz tych 30 w ciągu 3 dni do jest kasacja złotówek :angry: to Twoim zdaniem nie bandyctwo ze złodziejstwem+jeszcze oszukiwanie takie same rzeczy są jeszcze w T-mobile :o


No teraz to gadasz jak potłuczony. Poinformuj łaskawie kolegę, że środki w sieci Orange pobierane są w następującej kolejności:

1. Wykupione pakiety minut i SMS-ów,
2. Środki z kont promocyjnych, promocyjne minuty i SMS'y,
3. Środki z konta głównego.

I Twoim zdaniem to jest bandyctwo, że operator rozdaje darmowe minuty, sms'y i kasę na transfer danych? Naprawdę zastanów się nad tym, co piszesz...

Play jest siecią która ma wszystkie inne pod sobą począwszy od abonamentu na telefonach kończąc albo jeszcze więcej taka jest niestety prawda chodź prawdziwa :P (...)
w Play takich sztuczek nie ma ;)


Nie ma? No to Cię oświecę - PLAY to jedno wielkie oszustwo:

Posted Image


Play od prawie dwóch lat oszukuje ludzi oferując sieć 4G, mimo iż jest to zwykłe 3G HSPA. Transfery są z reguły ograniczane albo do 1-2 megabitów w ofercie na kartę albo do możliwości nadajnika - ~4 megabitów na sekundę. Wpisz sobie w google "Play sieć 4G" i poczytaj jak Cię Twoja ukochana sieć robi w bambuko :) A jeśli Ci mało, porozmawiaj sobie z ludźmi którzy wykupili pakiety internetowe w Playu przy zakupie smartphone'a a potem musieli zapłacić wielotysięczne rachunki. Wtedy możesz im opowiadać takie bajki jak w poście wyżej ;)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 01 June 2012 - 04:32

1. Wykupione pakiety minut i SMS-ów,
2. Środki z kont promocyjnych, promocyjne minuty i SMS'y,
3. Środki z konta głównego.

Otóż jesteś w błędzie bo to leci akurat odwrotnie od punktu 3 do 1 a jeżeli przez 3 dni tego nie wygadasz to zazwyczaj przepadają środki promocyjne bo pierwsze ciągnie z konta głównego. Sprawdzone i raczej się nie spieraj. A co do wyższości Play nad innymi to ja wiem swoje. Akurat brat ma ten pakiet z internetem i jakoś o dziwo nie płaci rachunków po parę tysięcy jak sugerujesz. Moim zdaniem to jest bandyctwo co robi Orange i Tmobile nie informując ludzi w jakiej kolejności są pobierane środki w ramach promocji. A Tmobile poszło jeszcze dalej bo anuluje ważność konta jak ktoś miał na 2 lata do zwykłych doładowań przy korzystaniu 2x więcej przy doładowaniu i bonus jest dopiero aktywny po wykorzystaniu konta głównego nie informując przy tym ludzi. To Twoim zdaniem jak to się powinno nazywać....darmowe rozdawanie,czy bandyctwo? w Play takich haczyków nie ma!!!! a do Play nie masz się do czego doczepić to bodaj do 4G otóż nie wiem,czy wiesz ale 4G działa tylko w dużych miastach,a do ofert abonanent-telefon inni jeszcze baaaardzo długo się nie zbliżą tak jak Polska chociażby do Europy zachodniej! :D

Jurij: Ort.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#8 OFFLINE   zylka

zylka

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 168 posts
    • Time Online: 25d 21h 46m

Posted 01 June 2012 - 13:42

na dziś już nie ma kodu?
  • 0

Reklama i pozycjonowanie stron:

szybkakasa24h.pl/rejestracja.php?id=9

http://fastsurf.eu/


#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 01 June 2012 - 17:11

Otóż jesteś w błędzie bo to leci akurat odwrotnie od punktu 3 do 1 a jeżeli przez 3 dni tego nie wygadasz to zazwyczaj przepadają środki promocyjne bo pierwsze ciągnie z konta głównego. Sprawdzone i raczej się nie spieraj.


Dziecko, korzystam z oferty IDEI i Orange od ponad 10 lat, przez ten okres wielokrotnie organizowane były tego typu promocje i środki wykorzystywane są w tej i tylko w tej kolejności:

  • Jaka jest kolejność pobierania środków?
  • najpierw wykupione pakiety Orange, tj. pakiet smsów, minut, oczywiście jeżeli jakiekolwiek mamy wykupione
  • następnie środki z tej promocji Zgaduj Kody
  • a następnie środki z konta głównego.


W takiej, a nie innej.

A co do wyższości Play nad innymi to ja wiem swoje. Akurat brat ma ten pakiet z internetem i jakoś o dziwo nie płaci rachunków po parę tysięcy jak sugerujesz.


Powiedz to ludziom, którzy zostali oskubani przez PLAY na wiele tysięcy złotych:

- wszystkim, którzy kupili smartphone z pakietem 500 MB, a potem za każdy megabajt (bez poinformowania o tym po jego przekroczeniu ) płacili 10x tyle i otrzymali faktury opiewające na kilka tysięcy złotych,
- temu panu też możesz powiedzieć:

Please Login or Register to see this Hidden Content

gdzie zaplacił 1000 PLN za każdy gigabajt transferu,
- ludziom którzy się nacięli min. na tę promocję:

Please Login or Register to see this Hidden Content



I wszystkim innym, którzy się nacięli na pozostałe promocje i uwierzyli w magiczny internet 4G.

Moim zdaniem to jest bandyctwo co robi Orange i Tmobile nie informując ludzi w jakiej kolejności są pobierane środki w ramach promocji. A Tmobile poszło jeszcze dalej bo anuluje ważność konta jak ktoś miał na 2 lata do zwykłych doładowań przy korzystaniu 2x więcej przy doładowaniu i bonus jest dopiero aktywny po wykorzystaniu konta głównego nie informując przy tym ludzi. To Twoim zdaniem jak to się powinno nazywać....darmowe rozdawanie,czy bandyctwo?


Skwituję to krótko: :facepalm:

w Play takich haczyków nie ma!!!! a do Play nie masz się do czego doczepić to bodaj do 4G otóż nie wiem,czy wiesz ale 4G działa tylko w dużych miastach,a do ofert abonanent-telefon inni jeszcze baaaardzo długo się nie zbliżą tak jak Polska chociażby do Europy zachodniej! :D


Pisząc takie bzdury publicznie kompromitujesz się i wykazujesz swój całkowity brak wiedzy na temat metod transmisji danych. Jedynym operatorem w Polsce, który aktualnie umożliwia korzystanie z technologii 4G, jest Plus GSM który oferuje w większych miastach internet LTE do 100 megabitów na sekundę. Na drugim miejscu jest Orange, który oferuje HSPA+ DC z downloadem do 42 megabitów na sekundę i to już jest 3G, a nie 4G. Play ze swoimi ograniczonymi 1-4 megabitami może się schować ;)
  • 3
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#10 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 02 June 2012 - 08:01

Dziecko, korzystam z oferty IDEI i Orange od ponad 10 la

Pisząc dziecko życzę Ci abyś dożył chociaż mich lat. :)
W Polsce gdyby tylko istniało orange i TP to byłbym bez telefonów :P

Powiedz to ludziom, którzy zostali oskubani przez PLAY na wiele tysięcy złotych:
- wszystkim, którzy kupili smartphone z pakietem 500 MB, a potem za każdy megabajt (bez poinformowania o tym po jego przekroczeniu ) płacili 10x tyle i otrzymali faktury opiewające na kilka tysięcy złotych,

Już wcześniej pisałem,że mój brat ma tą odertę i jakoś nie płaci po kilka tysięcy a po 2 jeżeli takie coś by miało miejsce to nasze środki masowego przekazu nie wspomnę o dwóch szmatławcach(Fakt i Super Expres) rozdarli by ich na strzępy. Ja jakoś o tym nie słyszałem ani nie czytałem no chyba,że Ty korzystasz z innych a może za granicą o tym pisali :D

gdzie zaplacił 1000 PLN za każdy gigabajt transferu,

Sam LEM by tego nie wymyślił nie wspominając o innych autorach tego gatunku :o
Czepiając się ortografii i tego 4G mam rozumieć,ze nie masz innych punktów zaczepienia :( i w tym miejscu na czasie jest to przysłowie: "tonący brzytwy się chwyta" :D
I na koniec: wszyscy operatorzy razem wzięci w Polsce nigdy nie zbliżą się do oferty Play :lol: a jeżeli już coś takiego nastąpi,to Play dawno będzie miało już inne lepsze oferty. A jeżeli nadal uważasz,że się mylę,to przejdź się po salonach i popytaj co dają w abo np. za 49pln. i porównaj to z play. Gwarancje masz,że będziesz w szoku :D ;)
  • 1
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#11 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 02 June 2012 - 14:32

Czepiając się ortografii i tego 4G mam rozumieć,ze nie masz innych punktów zaczepienia :( i w tym miejscu na czasie jest to przysłowie: "tonący brzytwy się chwyta" :D
I na koniec: wszyscy operatorzy razem wzięci w Polsce nigdy nie zbliżą się do oferty Play :lol:


Masz rację, żaden operator nie upadnie tak nisko żeby okłamywać i okradać ludzi na taką skalę :) Lubisz być kantowany na każdym kroku - proszę bardzo, siedź sobie w sieci Play :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#12 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 02 June 2012 - 16:59

Masz rację, żaden operator nie upadnie tak nisko żeby okłamywać i okradać ludzi na taką skalę :) Lubisz być kantowany na każdym kroku - proszę bardzo, siedź sobie w sieci Play :)

Jeszcze jakbyś mógł rozwinąć o co Ci w tej wypowiedzi biega no to byłbym szczęśliwy. No chyba,ze Tobie w dalszym ciągu chodzi o to 4G :o widzę,że cały czas idziesz w zaparte :rolleyes: jak dla mnie nawet gdyby gyło nawet 44G w obojętnie jakiej sieci mnie to nie rusza. Wystarczy mi na razie to co mi oferuje mi w tej chwili oferuje Play. Łączę się szybko z netem,zasięg mam b.dobry warunki ofertowe też i cóż chcieć więcej. A Ty w Orange tylko możesz pomarzyć o takiej ofercie jak ma Play. I jeszcze jedno: Play nigdy nie tworzył śmiesznych promocji sms-owych(zresztą oszukańczych) jak to robi Orange i Tmobile. Ale to jest zawsze w modzie: "takie rzeczy tylko w Erze" a teraz mozna dorzucić jeszcze,że i w Orange ;)

Jurij: Jeśli chcesz coś napisać na forum w danym języku, to rób to zgodnie z zasadami ortograficznymi i gramatycznymi tego języka. Błędy poprawiłem :)
  • 2
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#13 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 02 June 2012 - 22:12

Widzę mały spór tu się wywołał. Odnośnie tego, która sieć jest najlepsza raczej nie ma się co spierać, bo każdy oczekuje czego innego. Dla mnie np. w Play Fresh darmowe SMS'y jest idealnie. Praktycznie kosztów nie kontroluję, bo cały czas na wszystko mi wystarcza, z dużym zapasem. Dla jednego najlepsze będzie PLAY, dla innych ORANGE, a dla jeszcze innych tuBiedronka :)
Jeszcze odnośnie zasięgu internetu w Play, który to rzekomo jest ograniczany do 4 megabitów. Dziwne, bo u mnie (w 50k mieście) jeszcze nie zauważyłem spadku prędkości poniżej 4Mb. Przeważnie jest na poziomie ~6Mb. Strony otwierają się na prawdę ekspresowo. Nie mogę narzekać, niezależnie czy korzystam z telefonu czy z laptopa.
To, co neron pisze, że żadna sieć nie zapewni mu takich warunków jak obecnie P4. Być może. Ja mam tak samo, ale Jurij może tak powiedzieć o Orange, a Mikołaj o T-Mobile. Myślę, że wojna pomiędzy zwolennikami operatorów trwała, trwa i jeszcze długo będzie trwać. To jest to samo co porównywać Audi do Renault'a. Dla jednego spodoba się wyśmienity Niemiec, dla innego wyśmienity Francuz :)
  • 0

DENON DJ


#14 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 03 June 2012 - 22:55

Żaden z operatorów nie działa czysto w stosunku do swoich klientów i każdy chce tylko ugrać jak najwięcej. Każdy z nich ma swoje wady i zalety i każdy wybiera to co dla niego najlepsze. Mam wrażenie, że pierwszy który wreszcie nie narzucałby zabójczych stawek i nie naciągał klientów na pseudo klientów szybko zyskałby znacznie więcej niż możemy sobie wyobrazić.


To fakt. Do tej pory UOKiK karał wysokimi wielomilionowymi karami wszystkich operatorów. Głównie kary dotyczyły Ery, ale Orange i Plus też kilka razy solidnie oberwały. Chociażby słynna loteria SMS Orange, w której chyba każdy abonent dostał smsa, że wygrał BMW i musi wysłać kolejnego, żeby potwierdzić odbiór nagrody :D

Ale to nie powód aby:

a) twierdzić, że promocja z kodami Orange to oszustwo - bo nim nie jest, a raczej nie była.
b) twierdzić, że Play nie oszukuje ludzi, gdy wielokrotnie zostało udowodnione że oszukuje.
c) umacniać ludzi w kłamliwym przekonaniu że Play oferuje sieć 4G, w momencie gdy nawet solidnego HSPA nie są w stanie zagwarantować.

Mam nadzieję, że Play w końcu za to beknie, bo póki co kontynuują swoją zeszłoroczną kampanię oszukiwania ludzi, w dodatku z stwierdzając z zadowoleniem że ludzie kupują tę ściemę więc to dobry powód aby im nadal oferować gruszki na wierzbie <_<
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#15 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 04 June 2012 - 09:23

Zauważyłem Jurij,że Ty wychodzisz z założenia takiego:
pkt.1. Ja mam zawsze rację i tylko rację.
pkt.2 Jeżeli nie mam racji-patrz pkt.1
Osobiście widziałem bo też nie wierzyłem jak jest z tymi kodami z resztą jak dla mnie złodziejskimi. Po wpisaniu tego kodu na 10pln. pokazał mi kolega jak to w rzeczywistości ciągnie środki. Pierwsze brało z konta głównego a ten bonus 10pln. jak był tak dalej był a z konta głównego ubywało i przestań w końcu pisać głupoty,że było inaczej. Twoim zdanie dlaczego raptownie przestali tą śmiesznote z kodami??? prawdopodobnie dlatego,że mieli kupę reklamacji z tym związanych(kolega min. też do nich chodził) bo w ubiegłym roku taka niby promocja trwała b. długo ni tak jak teraz(raptem chyba z tydzień)
Jak chcesz wspierać żabojadów Twój problem,masz do tego prawo no bo przecierz Polska to wolny kraj,każdy może robić co chce :rolleyes:

a) twierdzić, że promocja z kodami Orange to oszustwo - bo nim nie jest, a raczej nie była.

A Twoim zdaniem jak to ma się np. nazywać :o

b) twierdzić, że Play nie oszukuje ludzi, gdy wielokrotnie zostało udowodnione że oszukuje.

Gdzie Ty takie coś wyczytałeś :lol: oprócz tych 2 śmiesznych przypadków które podałeś a nawet LEM by tego nie wymyślił :D przykłady kolego KONKRETNE bo jak było z orange to wszyscy chyba wiedzą(no może oprócz Ciebie albo tego nie dopuszczasz do siebie -to się chyba nazywa FANATYZM) bo gazety i TV nawijało o tym dość długo. A jakoś o Play jak do tej pory cicho :rock:

c) umacniać ludzi w kłamliwym przekonaniu że Play oferuje sieć 4G, w momencie gdy nawet solidnego HSPA nie są w stanie zagwarantować

Widzę,że ni czytałeś postu @marmala tylko uparcie i skrycie trwasz w swoim wyimaginowanym przekonaniu. Przyjmij w końcu do wiadomości,że 4G nie jest jakimś wyznacznikiem tylko konkretne ofert których nawet nie raczyłeś porównać a piszesz jakbyś był expertem. Pisałeś coś o LTE od Plusa i widzę,że też nie masz o tym pojęcia. Mieszkam w 43 tysięcznym mieście i ani Plus a tymbardziej Cyfrowy Polsat jeszcze długo o tym nie pomyśli z tego co mnie poinformowali bo chciałem ten pakiet kupoć. Widzę,że Ty wierzysz tylko w reklamy Telewizyjne i pewnie tylko one sdą dla Ciebie wyznacznikiem :o lepiej zejdź na ziemię i patrz na wszystko realnie ;)
telewizja i gazety w większości wypadków oszukują ludzi jeżeli jeszcze tego nie zauważyłeś!
I jeszcze jedno: następnym razem jak będziesz komuś poprawiał ortografię to staraj się to podkreśliać a nie poprawiać na gorąco bo ja jestem zwolennikiem czegoś widocznego a nie pisanego,bo napisać można różne rzeczy(niczego tu nie sugeruję ale mam swoje zasady) ;)

Mam nadzieję, że Play w końcu za to beknie, bo póki co kontynuują swoją zeszłoroczną kampanię oszukiwania ludzi, w dodatku z stwierdzając z zadowoleniem że ludzie kupują tę ściemę więc to dobry powód aby im nadal oferować gruszki na wierzbie

Tak jak napisałem wcześniej: przykłady a nie jakieś spekulacje ;)

Jurij: Wedle życzenia błędy podkreślone i oznaczone kolorem czerwonym :)

Edited by Jurij, 04 June 2012 - 15:02.

  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#16 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 04 June 2012 - 11:39

nie lubie wchodzić z butami w cudze tematy ale nie zgodzę się z tym że Plus nie daje LTE bo daje...

...ale nie w 43 tyś mieście bo to małe miasto...
taka oferta jest m. innymi w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Krakowie czyli miasta minimum 10x większe.
poza tym jeździ też specjalny autobus Plusa z LTE, reklamując tą usługę.
więc jak na razie to najbardziej zaawansowana sieć w PL i przynajmniej to co reklamuje to ma w ofercie.

ja osobiście siedzę w plusie, i tak samo plus orange P4 czy t-mobile kroją jak najwięcej dla siebie z każdej strony... o czym z resztą pisał Mikołaj wyżej, z drugiej strony teraz to za przeproszeniem nawet w pysk się za darmo nie dostanie ;)

ogólnie rzecz biorąc sami się wzajemnie nakręcacie a promocji Oragne już dawno nie ma.


(poza tym wszystkim jako ciekawostkę powiem Wam że krążą plotki iż właściciel Polsatu chce kupić Polkomtel, czyli Plus GSM)
  • 0

#17 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 04 June 2012 - 13:14

(poza tym wszystkim jako ciekawostkę powiem Wam że krążą plotki iż właściciel Polsatu chce kupić Polkomtel, czyli Plus GSM)


Przecież już od jakiegoś czasu właścicielem Polkomtelu i Polsatu jest Solorz-Żak. Ależ plotka... :)
  • 0

#18 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 04 June 2012 - 15:19

Przecież już od jakiegoś czasu właścicielem Polkomtelu i Polsatu jest Solorz-Żak. Ależ plotka... :)

Plus jest dawno przejęty (...)


no patrzcie jak ten czas leci... :/ niegdyś czytałem że gościowi brakuje tylko 4 miliardy na zakup Polkomtela ;)
  • 0

#19 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 04 June 2012 - 15:25

Zauważyłem Jurij,że Ty wychodzisz z założenia takiego:
pkt.1. Ja mam zawsze rację i tylko rację.
pkt.2 Jeżeli nie mam racji-patrz pkt.1


Jeśli jestem w 100% pewien swojej racji, a w tym przypadku jestem, a ktoś próbuje mi zarzucić kłamstwo - jestem zmuszony wyjaśniać daną kwestię tak długo, aż prawda stanie się jasna i zrozumiana :)

Osobiście widziałem bo też nie wierzyłem jak jest z tymi kodami z resztą jak dla mnie złodziejskimi. Po wpisaniu tego kodu na 10pln. pokazał mi kolega jak to w rzeczywistości ciągnie środki. Pierwsze brało z konta głównego a ten bonus 10pln. jak był tak dalej był a z konta głównego ubywało i przestań w końcu pisać głupoty,że było inaczej. Twoim zdanie dlaczego raptownie przestali tą śmiesznote z kodami??? prawdopodobnie dlatego,że mieli kupę reklamacji z tym związanych(kolega min. też do nich chodził) bo w ubiegłym roku taka niby promocja trwała b. długo ni tak jak teraz(raptem chyba z tydzień)
Jak chcesz wspierać żabojadów Twój problem,masz do tego prawo no bo przecierz Polska to wolny kraj,każdy może robić co chce :rolleyes:


Mów co chcesz. Ja Ci napisałem, korzystam z oferty Orange od ponad 10 lat, wysyłałem te kody codziennie, obserwowałem stan konta codziennie i środki promocyjne wykorzystywane były w pierwszej kolejności.

Twój kolega mógł mieć problemy bo:
  • miał wykupione pakiety minut / sms, które były wykorzystywane w pierwszej kolejności,
  • wysłał nieprawidłowy kod,
  • wysłał prawidłowy kod małymi literami,
  • nie wykorzystywał środków zgodnie z przeznaczeniem, bo np. ktoś miał numer 515 XXX XXX i myślał że dzwoni jak do Orange, a ktoś sobie przeniósł numer do Play i wtedy płacił jak za woły
I tak dalej. Napisałem Ci wyżej, jak ma wątpliwości, to niech idzie do salonu Orange i wyjaśni sprawę lub sprawdzi sobie biling na www.orange.pl :) A co do długości trwania promocji, kody były publikowane chyba od 15 maja... dwa tygodnie darmowych minus, smsów i kasy na transmisję danych to mało? :rolleyes:

A Twoim zdaniem jak to ma się np. nazywać :o


Promocją Orange.

Gdzie Ty takie coś wyczytałeś :lol: oprócz tych 2 śmiesznych przypadków które podałeś a nawet LEM by tego nie wymyślił :D przykłady kolego KONKRETNE bo jak było z orange to wszyscy chyba wiedzą(no może oprócz Ciebie albo tego nie dopuszczasz do siebie -to się chyba nazywa FANATYZM) bo gazety i TV nawijało o tym dość długo. A jakoś o Play jak do tej pory cicho :rock:


Mam głęboką nadzieję, że to się wkrótce zmieni i Play beknie za to oszustwo :)

Widzę,że ni czytałeś postu @marmala tylko uparcie i skrycie trwasz w swoim wyimaginowanym przekonaniu. Przyjmij w końcu do wiadomości,że 4G nie jest jakimś wyznacznikiem tylko konkretne ofert których nawet nie raczyłeś porównać a piszesz jakbyś był expertem. Pisałeś coś o LTE od Plusa i widzę,że też nie masz o tym pojęcia. Mieszkam w 43 tysięcznym mieście i ani Plus a tymbardziej Cyfrowy Polsat jeszcze długo o tym nie pomyśli z tego co mnie poinformowali bo chciałem ten pakiet kupoć. Widzę,że Ty wierzysz tylko w reklamy Telewizyjne i pewnie tylko one sdą dla Ciebie wyznacznikiem :o lepiej zejdź na ziemię i patrz na wszystko realnie ;)
telewizja i gazety w większości wypadków oszukują ludzi jeżeli jeszcze tego nie zauważyłeś!
I jeszcze jedno: następnym razem jak będziesz komuś poprawiał ortografię to staraj się to podkreśliać a nie poprawiać na gorąco bo ja jestem zwolennikiem czegoś widocznego a nie pisanego,bo napisać można różne rzeczy(niczego tu nie sugeruję ale mam swoje zasady) ;)


Zapewniam Cię, że czytałem post marmala. I zapewniam Cię, że 6 megabitów na sekundę to nadal zwykłe HSDPA. Ja wiem, ta prawda może okazać się bolesna, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - HSDPA to zwykłe 3G, a nie 4G. Taka jest specyfikacja sieci.

Fakt, że malucha pomalujesz na srebrny kolor i sobie założysz do niego grill i znaczek z mercedesa:

Posted Image

Nie zmieni faktu, że to tylko maluch. Będzie jeździł jak maluch i wyciągnie prędkość maksymalną typową dla malucha. Nie Mercedesa. Choćbyś nie wiem jak długo nazywał go Mercedesem. Tak samo jest z internetem w Play. Choćbyś nie wiem jak długo nazywał swoją sieć 4G, jedyne co dostaniesz to zwykłe HSDPA. 3G, nic więcej.

Tak jak napisałem wcześniej: przykłady a nie jakieś spekulacje ;)

Jurij: Wedle życzenia błędy podkreślone i oznaczone kolorem czerwonym :)


Chyba już dość tych przykładów :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic