Jump to content


Photo

W380 nie wstaje po odpaleniu executora


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   Natus

Natus

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 40 posts
    • Time Online: 4d 10h 20m

Posted 29 May 2012 - 18:46

Witam, dostałem od znajomego w380 w celu pozbycia się simlocka na orange.
Wgrałem czysty soft i custom przez jdf następnie executora i customize_upgrade.
Po odpaleniu executora telefon powinien się wyłączyć ale mój przez jakieś 10 minut leżał z czarnym, podświetlonym ekranem. Podniosłem go i wypadła mu bateria, od tej chwili telefon się nie włącza. Po podpięciu pod fara lub omniusa samoczynnie się odłącza i łączy i tak w kółko.

Edited by bartolinio3, 29 May 2012 - 19:01.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 29 May 2012 - 18:58

Wyjmij baterię na kilka minut, włóż i spróbuj go przeflashować. Bez logu z programu niewiele można wywnioskować... Bateria była naładowana?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Natus

Natus

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 40 posts
    • Time Online: 4d 10h 20m

Posted 29 May 2012 - 19:37

Z omniusa: Attached File  flash.jpg   114.93K   7 downloads Attached File  identyfikcja.jpg   130.87K   8 downloads
Bateria była w 100% naładowana. teraz niestety nie mogę sprawdzić ponieważ nie reaguje na ładowarkę

Jeszcze z fara: Attached File  far.jpg   97.37K   5 downloads
Po podpięciu z wciśniętym "C" jest dobrze przez 2 sekundy, potem telefon sam odłącza się i łączy z komputerem

Edited by Natus, 29 May 2012 - 19:46.

  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 29 May 2012 - 20:03

No to zanieś do serwisu, sprawdzą hardware i ewentualnie wygrzeją / przekulkują flash ic :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 29 May 2012 - 20:10

Może głupie pytanie, próbowałeś podłączyć z 2i5 ?

No to zanieś do serwisu, sprawdzą hardware i ewentualnie wygrzeją / przekulkują flash ic :)


Nie szukałbym przyczyny w hardware...
  • 0

#6 OFFLINE   Natus

Natus

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 40 posts
    • Time Online: 4d 10h 20m

Posted 29 May 2012 - 20:30

No to zanieś do serwisu, sprawdzą hardware i ewentualnie wygrzeją / przekulkują flash ic :)

Trochę mało opłacalne :( i zresztą straciłem zaufanie do serwisów w mojej miejscowości


Może głupie pytanie, próbowałeś podłączyć z 2i5 ?

Tak, efekt ten sam czyli telefon wariuje
  • 0

#7 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 29 May 2012 - 20:44

Z tego co pamiętam, miałem taki przypadek w K550i. Znajomy chciał usunąć simlocka executorem, uszkodził telefon. Wiem, że wtedy recovery i flash eromu postawiły tel na nogi.
  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 29 May 2012 - 21:00

Z tego co pamiętam, miałem taki przypadek w K550i. Znajomy chciał usunąć simlocka executorem, uszkodził telefon. Wiem, że wtedy recovery i flash eromu postawiły tel na nogi.


Operacja recovery oraz flashowanie eromu nie jest możliwe w przypadku platformy PNX5230. Zanieś do serwisu. W międzyczasie możesz zacząć polować na nową płytę główną na popularnym serwisie aukcyjnym :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 29 May 2012 - 21:14

Operacja recovery oraz flashowanie eromu nie jest możliwe w przypadku platformy PNX5230.


Normalnie nie wiedziałbym o tym gdybyś nie napisał... dzięki :sarcasm:
Jak Jurij napisał, jedyne co pozostaje to serwis.
  • 0

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 29 May 2012 - 21:19

Normalnie nie wiedziałbym o tym gdybyś nie napisał... dzięki :sarcasm:
Jak Jurij napisał, jedyne co pozostaje to serwis.


Skoro wiedziałeś, po co zatem wspominałeś o recovery i wgraniu eromu w przypadku kiedy taki zabieg jest niemożliwy do wykonania? Użytkownik nie musi wiedzieć takich rzeczy i nie powinieneś go wprowadzać w błąd :) Mimo wszystko, you are welcome :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic