Jump to content


Photo

Do czego służy opcja "odtwarzaj nazwę rozmówcy" ?


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   rafal007

rafal007

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 5h 27m

Posted 23 May 2012 - 13:52

w ustawieniach mam coś takiego jak odtwarzaj nazwę rozmówcy co to takiego??
u kumpla ostatnio widziałem na x8 że ma coś takiego że jak dzwoni np mama to mu gada dzwoni mama i muzyczka
powiedział że ma jakąś aplikacje czy u mnie też się to da zrobić??


Jurij: Przeniosłem pytanie do nowego tematu.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 23 May 2012 - 15:00

Ta opcja służy do odtwarzania komend głosowych. W K800 jak i większości SE do każdego kontaktu możesz przypisać komendę głosową. Np w ustawieniach sterowania głosowego nagrywasz sobie do kontaktu "Mama" stosowną notatkę głosową, włączasz wybieranie głosowe i jak przytrzymasz dłużej klawisz głośności (lub klawisz odbierania rozmów w zestawie słuchawkowym np. HPM-70), to telefon wyda dźwięk beep, wypowiesz stosowną komendę głosową i telefon wykona połączenie do tej osoby. Opcja odtwarzaj nazwę rozmówcy służy właśnie do odsłuchiwania zapisanych komend głosowych. Możesz też aktywować tzw. Magic word - wtedy telefon będzie na nasłuchu cały czas i jak wypowiesz magiczne słowo np. "zadzwoń" a potem nazwę kontaktu - telefon automatycznie połączy Cię z daną osobą bez dotykania telefonu :) Tyle że funkcja magic word znacznie skraca żywotność baterii.

u kumpla ostatnio widziałem na x8 że ma coś takiego że jak dzwoni np mama to mu gada dzwoni mama i muzyczka
powiedział że ma jakąś aplikacje czy u mnie też się to da zrobić??


W K800 możesz sobie przypisać do danego kontaktu dowolny dzwonek Mp3 / video :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic