Jump to content


Photo

problem- telefon restartuje się


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   koliba

koliba

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 16 posts
    • Time Online: 8h 12m

Posted 19 May 2012 - 08:24

Witam . mam problem z SE live with walkman . Telefon był kupowany jakiś miesiąc temu. A wiec , telefon restrtuje sie . nie wiem, moze to wina baterii ale nie mam pojęcia . telefon był brany do serwisu ale dostałem pismo ze ,, nie wykryto awarii " . Pomocy . Czy to mozliwe ze to wina właśnie baterii ? Z Góry dzięki za pomoc
  • 0

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 19 May 2012 - 08:53

Masz oprogramowanie z końcówką 0.42? Chodzi o numer kompilacji.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   koliba

koliba

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 16 posts
    • Time Online: 8h 12m

Posted 20 May 2012 - 11:54

nie . koncówke mam 0.62 .
  • 0

#4 OFFLINE   rune

rune

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 77 posts
    • Time Online: 1d 4h 43m

Posted 20 May 2012 - 11:57

W jakich sytuacjach restartuje się? Jak używasz go normalnie, czy podczas kładzenia na stół itp? Być może trzeba wacikiem do uszu przeczyścić styki baterii i płyty głównej. Napisz coś więcej to będziemy szukać problemu.
  • 0
Ambasador marki XPERIA

#5 OFFLINE   koliba

koliba

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 16 posts
    • Time Online: 8h 12m

Posted 23 May 2012 - 07:53

nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze podczas normalnego użytkowania . spróbuje przeczyścic styk baterii może to coś da ale wątpie . cztytałem ze jeżeli telefon restartuje sie to można go z backup-ować to wcześniejszej wersji . czy to coś da ?
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 23 May 2012 - 15:03

nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze podczas normalnego użytkowania . spróbuje przeczyścic styk baterii może to coś da ale wątpie . cztytałem ze jeżeli telefon restartuje sie to można go z backup-ować to wcześniejszej wersji . czy to coś da ?


Chciałeś chyba powiedzieć "zrobić downgrade" oprogramowania do niższej wersji ? ;) Jak problem będzie się powtarzał, zrób backup danych z telefonu i oddaj ponownie na gwarancję. Wątpię, aby była to wina firmware - wtedy wszystkie Live with Walkman by się restartowały. Myślę, że to coś po stronie hardware urządzenia.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   koliba

koliba

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 16 posts
    • Time Online: 8h 12m

Posted 28 May 2012 - 09:31

jeszcze jakieś sugestie ?
  • 0

#8 OFFLINE   Deleted User 2

Deleted User 2

    Banned

  • Banned
  • 129 posts

Posted 30 August 2012 - 12:33

Mi na szczęście bardzo rzadko się zdarza, że podczas rozmowy się zrestartuje i tylko wtedy. Jest możliwe, że tak się dzieje jak przyłożę telefon o twarzy? Wiem że to dziwne pytanie ale najczęściej jak się tak zdarzyło to wtedy zauważałem, że miałem telefon ekranem do twarzy "przylepiony" czego zazwyczaj staram się unikać.
Oprogramowanie natomiast jest najnowsze.


0 user(s) are reading this topic