Jump to content


Photo

Android <400zł


  • This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

#1 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 18 May 2012 - 18:28

Na wstępie zaznaczę, że telefon nie dla mnie, a dla kolegi :P

Więc tak. Poszukujemy Androida w kwocie do 400zł. Wymagania: Ekran nie za mały, ponieważ paluchy też w miarę duże, jakby była z QWERTY to cud miód, ale raczej nie będzie. Gwarancja przynajmniej z pół roku i żeby nie był za bardzo zjechany. Reszta raczej mało ważna. Używany do słuchania muzyki, czasem jakieś drobne zdjęcie, może trochę internetu i jakieś filmy (sporadycznie). Jedyne marki jakie wchodzą w grę to SE i Samsung.
W razie jakichkolwiek pytań - chętnie odpowiem.

Czekam na propozycje :)


EDiT: HTC też wchodzi w grę, aczkolwiek nie wiem czy znajdę coś sensownego...

Edited by marmal215, 18 May 2012 - 18:36.

  • 0

DENON DJ


#2 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 18 May 2012 - 18:48

Trodno cos znalesc. Z se live with walkman, moze x10, z qwerty z nowszych moze da sie zlapac motke milestone, samsung to raczej albo starsz, albo wersja dla "młodych".
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#3 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 18 May 2012 - 18:52

Wersja dla młodych? Nie wiem co przez to rozumiesz.
Chodzi mi o podanie wszystkich modeli, które są na Androidzie, znajdę je nawet z krótką gwarancją do 400zł i mają ekran powiedzmy min. 3,2" :)
  • 0

DENON DJ


#4 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 18 May 2012 - 19:03

Mam na mysli galaxy young w co nie warto sie pakowac. Moim zdaniem lww juz mozna wyrwac za taka kase a ma naprawde dobre bebechy i ekran 3.2".
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#5 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 18 May 2012 - 19:15

Propozycja ciekawa (ekran wg mnie mały, ale większego nie znajdę raczej), jednakże nie jestem pewny czy w 400 się zmieszczę...
  • 0

DENON DJ


#6 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 18 May 2012 - 19:18

Może 551? Podobno dobry sprzęt, ale słaby procek i mało ramu :

Please Login or Register to see this Hidden Content



Może kupić sobie 2 telefony, m.in. np ten

Please Login or Register to see this Hidden Content



albo X8 czy X10mp.
Milestone to też bardzo dobra propozycja, tylko że ma mało ramu. jedynie 256mb, ale słyszałem, że Modern Combat 3 pójdzie ;)

Milestone -->

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 0
Posted Image

#7 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 18 May 2012 - 19:20

X8 ma 3", z resztą ten model całkowicie odpada. LG również odpada. HTC-SAMSUNG-SE. Coś z tej trójki. X10 MP za mała.

Milestone niby ciekawy, ale procek 550MHz to zdecydowanie za mało :/

Edited by marmal215, 18 May 2012 - 19:29.

  • 0

DENON DJ


#8 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 18 May 2012 - 20:24

Ale kręci się do 1GHz i działa na niej Modern Warfare 3, a to i tak dużo ;)
Jest coś godnego poelcenia ;) Mianowicie ZTE Blade ( RBM One ). Procek jak w (chyba) X10, 512 ramu, 3,5".
Specyfikacja:

Please Login or Register to see this Hidden Content


Allegro:

Please Login or Register to see this Hidden Content



Póki co to najlepszy telefon do 400zł wg mnie. Ma duże wsparcie. Możesz ( albo kolega ) poczytać na Forum Android o tym telefonie. Nie jest awaryjny, jest wytrzymały i ogólnie ok ;)
Do tej kwoty żaden Samsung, SE ( może z wyjątkiem X10 ) czy HTC go nie przebije.

Edited by phillix, 18 May 2012 - 20:30.

  • 0
Posted Image

#9 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 19 May 2012 - 09:49

ZTE Blade jest awaryjny, niektorzy nie zauwazaja ale maja bad pixele. Jest to bardzo czesto spotykana wada w tym modeul. Z tego co wiem wyszly z 2 rodzajami ekranow, wiec musialbys doczytac ktory ekran wlasnie ma do tego tendencje.

Moze wildfire?

Tylko nie wiem po co Ci procek lepszy niz ten z milestone jezeli do Twoich wymagaj jest wystarczajacy, a jakby co to mozesz podkrecic.


Lww sa akurat 2 za kup teraz po 400 + kw, ale mozesz sie potargowac, ze juz kilka dni stoi i nikt nie kupuje to wysylka gratis. Ale wez udzial w aukji i uzyj snajpera.

Edited by sonyman, 19 May 2012 - 09:52.

  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#10 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 19 May 2012 - 09:58

Jakby nie patrzeć, jeśli odpalić muzykę, internet na wi-fi to ten procek jakiś musi być, bo taki 550MHz wątpię czy uciągnie. A jak zostawić np. muzykę, pobieranie przez wi-fi i jakaś gra to w ogóle będzie zamulać.
Zapoluję zapewne na LWW, bo wg mnie to obecnie najlepszy kandydat...
  • 0

DENON DJ


#11 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 19 May 2012 - 15:45

Spokojnie uciągnie. Jak wspomniałem, do 1GHz się kręci. Na forum android był temat " ZTE Blade vs MM" ( motorola milestone ) i oczywiście wszyscy głosowali na ZTE. Przewaga to wytrzymałość i więcej ramu ( 512)
  • 0
Posted Image

#12 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 19 May 2012 - 17:07

Mimo, że większość sprzętów Samsunga czy SE jest produkowana w Chinach, to za rasowo chiński sprzęt jakim jest ZTE podziękuję.
Pomyślimy między LWW a Motorolą Milestone. Jeśli na LWW będzie się wygodnie pisało (w co wątpię ;) ) to pewnie padnie wybór na niego :)
  • 0

DENON DJ


#13 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 19 May 2012 - 18:56

Zdecydowanie LWW. Skoro ZTE jest dużo lepszy od MM, a lekko gorszy od LWW to raczej wygrywa LWW ;) Teraz wszystko jest produkowane w Chinach. Jeżeli produkty są Chińskie to są złe? Taki np MI-One ( chiński telefon z Chińskim systemem na pokładzie - MIUI ) jest bdb telefonem w Chinach. Dwa rdzenie 1,5ghz, 1gb ramu, glonass, full hd...to złe? ostatnio był na allegro nowy za 1600zł. Telefon dostępny jedynie w chinach.
marmal215, zobacz na forum android opinie na temat ZTE, a się przekonasz, że chiński produkt jest bdb sprzętem w tej cenie.
A jeżeli nie to LWW ;) Jest jeszzce WFS, ale on również jest malutki. Za to ma Gorilla Glass, obudowę, która pomimo kilku upadków, nawet na beton, nie posiada ani jednej rysy w porównaniu do neo. jedyny minus to zwieszające lekko htc sense, które mozna usunąć oraz brak update do ICS.
  • 0
Posted Image

#14 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 19 May 2012 - 20:40

LWW do ICS dostanie aktualizację. ZTE na pewno nie. Jestem całkowicie przeciwny wszystkiemu spod marki ZTE czy Huawei i coś podobnego. Myślę, że wszystkie możliwe propozycje zostały już podane, tak więc temat zamykam. Dzięki za pomoc.
  • 0

DENON DJ



0 user(s) are reading this topic