Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Plik pl.lng i t9.lng czyli jak dograc jezyk polski?


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 13 May 2012 - 20:39

Witam. Nie mam polskiego jezyka, tylko ruski i angielski. Wgrywałem kilka z róznych softów i modeli i żadnego nie widzi. Edytowałem też spis jezyków. Zmieniałem nawet pl.lng na en.lng i tak go wrzucałem i nadal nic. Prosze o pomoc.
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 13 May 2012 - 20:46

Mi pomagało dogranie customize_upgrade. Po włączeniu odczekalem chwilę i już było. Plik może być pusty. Ważne, żeby był w XML :)

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 13 May 2012 - 20:47

Jak ma zadziałac jak nie czyta pliku jezykowego?
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 13 May 2012 - 20:48

Z plikami językowymi bywa różnie. Musisz znaleźć system plików Central_Europe, rozpakować go i wyjąć pliki językowe. Plik .t9 będzie działał na każdym sofcie, natomiast plik .lng jest przypisany do konkretnego maina. Jeśli wersje maina się różnią, istnieje duże prawdopodobieństwo że plik językowy nie będzie działał lub etykiety będą się błędnie wyświetlały. Jeżeli jesteś zainteresowany, dzięki naszemu serwisowi online możemy wgrać Ci najnowszy dostępny polski soft do C903. Wymagania: Windows 7, internet przynajmniej 1-2 megabity ( najlepiej po kablu ). Jeśli jesteś zainteresowany, pisz na gg: 1793684 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 14 May 2012 - 09:55

Attached File  polski.rar   2.18MB   23 downloads Ten lng działa.

O dzieki sonyman.
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 14 May 2012 - 15:14

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic