Jump to content


Photo

zablokowany ekran


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   koliba

koliba

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 16 posts
    • Time Online: 8h 12m

Posted 13 May 2012 - 11:42

Witam posiadam X10 od dwóch tygodni i bardzo sobie go chwalę, ale niestety przez głupotę zablokowałem ekran i nie znam hasła do odblokowania bo poprostu go zapomniałem.Czy jest jakaś możliwość odblokowania tego ekranu czy tylko serwis zostaje.Dzięki za pomoc.
  • 0

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 13 May 2012 - 12:14

Chodzi o odblokowanie gestem? tym szlaczkiem czy co to tam jest? kółka 3x3.
Jeżeli to, to na maila, na który telefon jest zajerestrowany powinna przyjść wiadomość. chodzi chyba o maila do konta google, ale nie jestem pewien. możesz jeszcze zrobić wipe, ale wcześniej musisz mieć zainstalowane recovery. jeżeli nie masz to wgraj kernela z CWM jeżeli masz odblokowany bootlaoder. mozliwe, że istnieją inne metody, ale podałem te, które znam.
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 13 May 2012 - 15:15

Możemy odblokować telefon za pomocą boxa (tzw. reset kodu gestów aparatu) :) Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz na gg: 1793684 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic