←  Google Android News

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Dyskusja] MIUI oparte o oficjalnego ICS...

phillix's Photo phillix 12 May 2012

Kilka dni temu na Facebooku, MIUI poinformowało, że kończą prace nad MIUI opartym o ICS .562.
Do tej pory wyszło kilka wersji MIUI, ale opartego o ICS Betę, które działało wolniej niż MIUI oparte o Ginger Breada. Dzisiaj na Forum.Android.com.pl zamieszczono temat z changelogiem z nową wersją MIUI. Być może wersja oparta o oficjalnego ICS'a pojawi się już dzisiaj na MIUI Polska.

Osobiście używam MIUI od kilku miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolony. Jest moim zdaniem dużo wygodniejszy od stocka ( czyt. oryginalnego oprogramowania ). Posiada wiele funkcji, skrótów, możliwości, m.in. zmiana motywu ( wszystkie ikony, czcionki, animacje ) prosto z telefonu, bez restartu oraz bez użycia recovery tak jak na stocku. Wiadomo, że na Xperie 2011 MIUI czy też CyanogenMod, na którym bazuje MIUI, nie ma w pełni sprawnego MIUI czy też CM. Nie działa HDMI, tethering, FM, systemowe screenshoty, ale już na MIUI ICS ( nawet oparte o ICS Beta ) działa to wszystko, jedynie system chodzi trochę wolno. Miałem wgrane kilka minut MIUI oparte o ICS Betę, ale ja nie potrafiłem go użytkować, więc powróciłem do MIUI GB, które chodzi szybciej niż nawet oryginalne oprogramowanie.

Zamieściłem na nasze forum MIUI ICS dla Neo V oraz Neo, ale póki co bez downloadu. Do jutra wszystko powinno być.

Temat stworzony do dyskusji na temat MIUI ICS.
Chętnie odpowiem na pytania dotyczące MIUI ;)

MIUI ICS NeoV --> KLIK

MIUI ICS Neo --> KLIK


Pozdrawiam,
phillix
Quote

Erin's Photo Erin 12 May 2012

no to pytam....

czy mogę sobie wgrać np. MIUI ICS z ARC S na ARC?
Quote

phillix's Photo phillix 12 May 2012

KErnela wgrywasz przez fastboota, a resztę romu ( plik *.zip ) przez recovery :)
Quote

Erin's Photo Erin 12 May 2012

ja nie pytałem jak wgrać, tylko czy jest możliwość, czy nie będzie jakiegoś problemu... ale z odpowiedzi wnioskuję że mogę ;)
dzięki za odp.
Quote

phillix's Photo phillix 12 May 2012

aaa, przeczytałem "czym" zamaist "czy". Tak, raczej możesz. ArcS dostał ICS, ale na Arca też można go wgrać. wymóg to odblokowany bootloader albo root - wtedy w build_prop zmieniasz z LT15 na LT18 i PCC aktualizuje do ICS'a. instalujesz wtedy CWM z marketu i flashujesz MIUI.zip.
MIUI ICS działa na stockowym kernelu od ICS podobno :)
Edited by phillix, 12 May 2012 - 14:54.
Quote