Jump to content


Photo

Szkiełko obiektywu


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   Uriuk

Uriuk

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 28 posts
    • Time Online: 19h 56m

Posted 10 May 2012 - 17:33

Witam. Czy ktoś z szanownych forumowiczów wymieniał aparat w swoim neo V, i stary wala mu się po domu?
Potrzebowałbym z niego to szkiełko ochronne
W mojej neo v mam je czymś dźgniętę, akurat na samym środeczku, i zdjęcia wychodzą strasznie zamazane. Byłem w serwisie, czekam już 3 dni na informację ile kosztowałaby wymiana aparatu, albo czy może posiadają samo szkiełko, i na razie cisza.
pozddrawiam
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 10 May 2012 - 19:33

Z tego co wynika z instrukcji serwisowej: http://sony.yt/topic...kcja-serwisowa/ na stronie 38 jest pokazane, że musiałbyś wymienić cały moduł. Nie sądzę, abyś go gdzieś dostał oddzielnie (zbyt nowy telefon) więc albo kupisz jakiegoś trupa z rozbitym ekranem / topielca, albo zostaje Ci oficjalny serwis np. W-support we Wrocławiu.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 11 May 2012 - 11:45

Najlepiej pokaż zdjęcie zrobione tym Neo.

Nie jest to aparat za kilka tysiączków by z tak niewielkiej odległości złapał to.


Nie raz mała drobinka kurzu potrafi bardzo szpecić zdjęcia
  • 0


0 user(s) are reading this topic