Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Najnowszy android?


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   kojack

kojack

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 2d 6h 41m

Posted 09 May 2012 - 21:44

Witam

Piszę w imieniu mojej siostry, która ma ten telefon.
Jaką wersje androida można uzyskać poprzez aktualizacje poprzez PCC?
Namawiałem ją na CM7 czy tam coś innego, ale "jak skończy sie gwarancja to możemy spróbować"
Wiem, że to jej chodzi jakby chciało a nie mogło.
Obecnie ma chyba 2.1, lub 2.2. Czy ta Xperia dostała 2.3? I czy to dostanie ICS? :P

Pozdrawiam!
  • 0
Posted ImageSAMSUNG GALAXY S II + SE W995 = Skok do nowości i powrót do starości :)

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 09 May 2012 - 21:52


Tylko xperie 2011 dostaną ics. Niektóre już dostały. Android w starszych xperiach kończy się chyba na 2.3 jak w x10 zwykłej, ale mogę się mylić.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 09 May 2012 - 21:56

Tylko xperie 2011 dostaną ics. Niektóre już dostały. Android w starszych xperiach kończy się chyba na 2.3 jak w x10 zwykłej, ale mogę się mylić.


Oczywiście że się mylisz. Najnowsza oficjalna wersja Androida dla Xperii X10 mini pro, Xperii X10 mini, X8 oraz W8 pro to 2.1. Jedynie X10 dostała aktualizację do wersji 2.3.3. Także Twoja siostra może mieć co najwyżej wersję 2.1, nowszej już nie dostanie (chyba że sprzeda X10 mini pro i kupi Xperię mini pro SK17i ) lub wgra nieoficjalny firmware :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   kojack

kojack

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 2d 6h 41m

Posted 09 May 2012 - 21:59

To dziękuje za informacje.
Jeśli go nie sprzeda, a minie jej gwarancja, wgram jej te nieoficjalne rzeczy i się przekona, że wcześniej z tego nie skorzystała ;)
Do zamknięcia.

Pozdrawiam
  • 0
Posted ImageSAMSUNG GALAXY S II + SE W995 = Skok do nowości i powrót do starości :)

#5 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 09 May 2012 - 22:01

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Posted Image


0 user(s) are reading this topic