Jump to content


Photo

Zapisywanie słów w słowniku SE Hazel


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 02 September 2011 - 11:33

Witam, mam pytanie, czy da się tak wprowadzić słowa do słownika, żeby one zostały na stałe?
Kiedy ja wprowadzam jakiekolwiek słowa, to po jakimś czasie one znikają :angry:, więc stąd moje pytanie.
Dzięki z góry, pozdro :)
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 02 September 2011 - 12:31

W takim przypadku pierwszą rzeczą, jaką się powinno zrobić, to aktualizacja oprogramowania do najnowszego. Zaktualizuj firmware SEUS-em lub przez PC Companion i daj znać, czy problem nadal występuje :) Przed aktualizacją naładuj baterię i zrób backup danych z telefonu np. programem My Phone Explorer - podczas flashowania wszystko zostanie skasowane.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 02 September 2011 - 13:09

To że słowa się usuwają po jakim czasie to jest normalne. Po jakim mniej więcej czasie się usuwają u Ciebie?

Edited by Adogard, 02 September 2011 - 13:09.

  • 0
W995 forever

#4 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 02 September 2011 - 14:17

słownik T9 z tego co wiem może "utrzymywać" do około 50 słów, może mniej, jeżeli dodasz jakiś nowy starszy się usunie.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#5 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 02 September 2011 - 15:24

W takim przypadku pierwszą rzeczą, jaką się powinno zrobić, to aktualizacja oprogramowania do najnowszego. Zaktualizuj firmware SEUS-em lub przez PC Companion i daj znać, czy problem nadal występuje :) Przed aktualizacją naładuj baterię i zrób backup danych z telefonu np. programem My Phone Explorer - podczas flashowania wszystko zostanie skasowane.

Moja wersja oprogramowania to 1231-9304 R7CA064 100708, więc chyba najnowsza, próbowałem aktualizować z poziomu telefonu przez wifi, ale pojawił się komunikat, że oprogramowanie jest aktualne :)

To że słowa się usuwają po jakim czasie to jest normalne. Po jakim mniej więcej czasie się usuwają u Ciebie?

U mnie to nie jest chyba jakoś regularne znikanie, ale tak około 2-4tygodnie i słowa znikają...

słownik T9 z tego co wiem może "utrzymywać" do około 50 słów, może mniej, jeżeli dodasz jakiś nowy starszy się usunie.

Tego to nie wiedziałem, zatem może poczytam trochę o T9 :)

Dzięki wszystkim za odpowiedzi :) :zdrowie:
  • 0


1 user(s) are reading this topic