Jump to content


Photo

Ruszyła promocja SGS III


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 04 May 2012 - 19:34

Posted Image

Koreański koncern nie marnuje czasu i rusza od razu po premierze z promocją swojego nowego highendowego smartfona. W telewizji ukazała się pierwsza reklama SGSIII, pokazująca jego innowacyjne funkcjonalności, takie jak S Beam czy Smart Stay.


Co o niej sądzicie?

Mikołaj: Poprawiłem film :)

Źródło: Android.com.pl


  • 0
Posted Image

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 04 May 2012 - 20:40

Fajna skrojona reklama towarzystwa ubezpieczeniowego. Nie mam zielonego pojęcia, jaki ma związek z telefonem i gdzie ta prezentacja nowych technologii :blink:
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 04 May 2012 - 23:33

Według mnie poszli nieco "za grubo", bo telefon to raczej dodatek do życia a nie jego treść - przynajmniej dla mnie ;)


Tia, też tak kiedyś myślałem, zanim poznałem Cyndi :rolleyes: Co nie zmienia faktu, że nadal nie rozumiem związku pomiędzy tym paskudztwem a treścią reklamy :unsure:
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 19 May 2012 - 19:57

No i znamy już promocyjną cenę Samsunga Galaxy S III na rynek polski - wynosi ona jedyne 2699 PLN :) Nic tylko kupować ;) Dodam, że jest to cena za najtańszy wariant wyposażony w 16 GB wbudowanej pamięci. Wariant z 64 GB wbudowanej pamięci będzie z pewnością kosztował powyżej 3 000 PLN. Produkt pojawi się w sprzedaży 29 maja, a wiec miłośnicy Samsunga - zostało niewiele czasu na uzbieranie gotówki na wymarzonego SGS III ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 20 May 2012 - 17:37

A mówią że Sony najbardziej zawyża ceny swoich produktów ,jednak Samsung dopiero teraz ostro wyjechał z ceną ,już wolałbym kupić Xperię S.Ja tylko chciałbym żeby w przyszłości Sony całkowicie zdeklasował Samsunga oraz HTC ,bo np. Nokia już nie stanowi dużego zagrożenia
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 23 July 2012 - 12:30

Kryzys pełną gębą skoro dziennie 200 000 ludzi wydaje blisko 1000 $ na telefon... Ciekawe ilu polaków poprawiło te statystyki :) Według Donalda Tuska Polska jest wzorem do naśladowania bo kryzys nas ominął a średnio Polakom powodzi się świetnie za 3600 PLN więc już pewnie co drugi mieszkaniec tego kraju nosi w kieszeni SGS III :sarcasm:
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   najodleglejszy

najodleglejszy

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 191 posts
    • Time Online: 7d 12h 42m

Posted 23 July 2012 - 14:57

Jezu, przerażająca nieco ta reklama. uwielbiam hasło "Designed for humans", w końcu nie będę musiał używać telefonów stworzonych z myślą o Marsjanach!
  • 0


0 user(s) are reading this topic