Jump to content


Photo

[Rozwiązany] W995 Nie działa aparat


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   ziomtomek

ziomtomek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 55m

Posted 03 May 2012 - 13:05

Witam, kupiłem W995 z niedziałającym aparatem, problem wygląda tak, że włacza się to biało okno z siwym "aparatem" i na tym telefonm się wiesza i resetuje. Próbowałem instalować rożne sterowniki od aparatu ale nic nie pomogło, wie ktoś jak to można naprawić?
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 03 May 2012 - 15:46

Witaj,

Zacznijmy od tego, czy na telefonie są jakieś zauważalne ślady zalania / upadku? Poobijana obudowa, czerwony pasek lakmusowy, kropki na wyświetlaczu, korozja na płycie głównej etc? Rozbierz telefon zgodnie z instrukcją serwisową, sprawdź stan płyty głównej, aparatu czy dociśnięty, taśmy etc. po czym złóż i włącz. Możesz też spróbować go przeflashować, aczkolwiek podejrzewam usterkę hardware. Nie działa Ci główny aparat czy ten od połączeń video również? W menu serwisowym *>*<<*<* też nie działa aparat?
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 03 May 2012 - 18:45

Istnieje chyba możliwość, że przez uszkodzenie przedniej kamery nie działa również tylna?
Przynajmniej w Nokii tak miałem...
Sprawdź właśnie w menu serwisowym, ale dla mnie to wygląda, że moduł aparatu uszkodzony ;)
  • 1

DENON DJ


#4 OFFLINE   ziomtomek

ziomtomek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 55m

Posted 03 May 2012 - 20:17

Przez menu serwisowe również nie działa, jutro spróbuje go rozebrać itp ponieważ z "wierzchu" nic nie widać a zalany nie był.

Edited by not found, 03 May 2012 - 21:28.
literówki ;)

  • 0

#5 OFFLINE   ziomtomek

ziomtomek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 55m

Posted 06 May 2012 - 11:30

Już aparat działa, okazało się że był troche niedociśniety, dzięki za pomoc, wszystko ok, temat do zamknięcia.
  • 0

#6 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 06 May 2012 - 11:47

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
WALKMAN?

Posted Image


0 user(s) are reading this topic