←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

Jak w themes creatorze zmienic kolor czcio...

dziara76's Photo dziara76 30 Apr 2012

Witam Bawie sie themes creatorem do thm motywow.Fajna sprawa naprawilem juz z 2 themy ale mam problem.Chce tylko zmienic kolor czcionki z ciemnego, wrecz czarnego, przy polaczeniu i dzwonieniu z napisem dzwoniacego, numerem i nazwiskiem jak i napis tego samego koloru do ktorego ja dzwonie. Za cholere nie moge tego zmienic. Chcialbym zmienic na bialy bo jest 100% widoczny i moge wrzucic kazda tapete...Prosze o pomoc ludzi w temacie...Pozdrawiam

not found: Poprawiłem nazwę tematu i post - pisze się themes creator ;)
Edited by not found, 30 April 2012 - 12:37.
Quote

neron's Photo neron 01 May 2012

Tak ciężko przelecieć jest od: Background do Sounds??? i wszystko jest tylko trochę chęci i własnej inicjatywy.
Quote

dziara76's Photo dziara76 01 May 2012

Cze...sluchaj przelecialem 50 razy juz i nie widze w zadnej opcji text tez...Moglbys mi podac konkretna opcje jej nazwe>? Na ogol po najechaniu na opcje wyswietla sie obrazek co ma byc zmieniane niestety tu w tym przypadku takowego nie ma.Pozdrawiam
Edited by dziara76, 01 May 2012 - 15:44.
Quote

phillix's Photo phillix 01 May 2012

Otwierasz program, klikasz to co jest zaznaczone na czerwono i voila :)

Posted Image

następnie:

Posted Image
Quote

neron's Photo neron 01 May 2012

Cze...sluchaj przelecialem 50 razy juz i nie widze w zadnej opcji text tez

I co jest taka opcja? tylko nie chce się szukać. Jak palcem nie pokaż albo gotowca nie wrzucą to samemu się nie chce bo po co!
Quote

dziara76's Photo dziara76 01 May 2012

Witaj.Niestety nie wiem jaka masz wersje programu ja mam najnowsza 4.16.2.6 i w zakladce advancd editor nie ma opcji text tylko w normalnej edycji jest ale bez wgadu do Events i zmiany koloru czcionki polaczenia.Pomoz Prosze rozwiazac problem Dziekuje


Ps. Prosze Cie o podanie konkretnej nazwy opcji zmianyi koloru czcionki polaczenia.Thx
Edited by dziara76, 01 May 2012 - 19:14.
Quote

phillix's Photo phillix 01 May 2012

Może masz My theme creator? ja używałem SE theme creator i na screenach jest właśnie ten progam :)
Quote

dziara76's Photo dziara76 01 May 2012

  • mam Sony Ericsson themes creator wersja najnowsza wiec o co biega w tym. Podasz opcje te?

Widze ze kolega sam nie wie... Trudno
Quote

neron's Photo neron 01 May 2012

Po załadowaniu tematu wszystko się pokazuje od Background do Sound przed chwilą sprawdzałem,ustawione mam na Yari. Nic nie trzeba wcześniej naciskać tamte screeny są z innego telefonu.
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 01 May 2012

Dokładnie tak. Specjalnie pobrałem sobie themes creatora i potwierdzam. Masz zakładkę "Text" i pokazują ci się wszytskie kolory napisów. Po najechaniu na kolorek pokazuje nawet podgląd, gdzie będzie ten tekst użyty. Nie wiem więc w czym problem <_<

EDIT: Po dogłębnym przestudiowaniu zakładki TEXT zobaczyłem, że nie ma tam opcji, która zmieni kolor podczas odbierania rozmowy. Trzeba wejść w XML Editor i znaleźć wpis:

<events_text Color="0xffffff"/>

Zmieniamy ffffff na kolor zapisany w HTML i gotowe :)
Edited by bartolinio3, 02 May 2012 - 00:16.
Quote