Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Jak przywrócić piosenki zapisane w Track ID?


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 29 April 2012 - 16:39

Dobra a mam w takim razie jeszcze jedno pytanie.Czy wiesz jak przywrócić zapisane piosenki w Track ID ? Bo wcześniej jakoś mi się przywracało tylko teraz jakoś nie może

Jurij: Jedno pytanie - jeden temat. Przeniosłem post do nowego tematu.
  • 0

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 29 April 2012 - 19:28

Chodzi Ci o przywrócenie historii zapamiętanych piosenek? jak masz kopię romu to może tam. ja z TrackID nie korzystam, więc nie wiele wiem na ten temat niestety :(
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 29 April 2012 - 20:50

Tak, o to mi właśnie chodzi, no cóż mam kopię romu więc jutro to sprawdzę i dam znać
  • 0

#4 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 29 April 2012 - 20:58

Może w ustawieniach coś jest takiego. W programie SoundHound czy jakoś tak była opcja jakaś. ogólnie to nie wiem dlaczego usuwa Ci piosenki. możesz użyć teś tego SOundHound. darmowy jest w markecie, a wyszukuje nieco szybciej niż track id. mama używa na htc xD

Edited by phillix, 29 April 2012 - 21:01.

  • 1
Posted Image

#5 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 29 April 2012 - 22:48

Dzięki za propozycję,ale jednak pozostanę przy Track ID którego działanie jest jak dla mnie idealne.Z tym usuwaniem już wcześniej poradziłem,ale teraz jakoś dwa dni temu odwaliłem numer ,bo we Flashtoolu nie odznaczyłem opcji ,,Wipe user data" i wszystkie danych poszły się... (na szczęście miałem kopię,ale żałuję trochę tych zapisanych piosenek w Track ID) no ,ale cóż chociaż będę miał nauczkę na przyszłość żeby bardziej uważać przy flashowaniu, bo niestety w romie się nie zapisały.Jedno jest pocieszające że większość piosenek z tamtej listy zdążyłem już ściągnąć

PS:Przy okazji miałbym do ciebie sprawę,ale to na pw, bo znowu będzie, że mam nowy temat założyć

EDIT: I setny post :victory:

EDIT2:Heh no normalnie nie wierzę :D miałem przez około 10 minut Wi-fi wchodzę w Track ID ,a tam cała lista tych piosenek ,ten telefon mnie coraz bardziej zaskakuje,no nic wracam do 0.42 i robię na nowo roota :lol:

Edited by jack79, 28 May 2012 - 19:44.

  • 0


0 user(s) are reading this topic