Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Problem z wgraniem odtwarzacza z Xperi S


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 29 April 2012 - 11:03

Witam
W końcu zdecydowałem się na roota,ale mam problem z wgraniem odtwarzacza z Xperi S,po skopiowaniu wszystkich plików i włączeniu telefonu robi mi się czarny ekran (a wcześniej wyskakuje jakiś komunikat o zamknięciu aplikacji) i nic się nie da zrobić oprócz ponownej instalacja romu.Chciałem też to zrobić przez recorvery ,ale nie mogę wejść do tego
  • 0

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 29 April 2012 - 11:29

A dałeś plikom uprawnienia poprawne? trzeba to zrobić ręcznie. Co do wejścia w recovery robię to tak:
wyłączam telefon
Trzymam jednoczęeśnie POWER i VOLUME UP
Po wibracji ( włączeniu telefonu ) puszczam POWER, a volume up przytrzymuje na 2 sekundy i puszczam na 2 sekundy i tak aż do skutku. istnieje też łatwiejszy sposób - programem:

Please Login or Register to see this Hidden Content



jesteś pewien, że masz wgrane recovery? możesz to zrobić przez wgranie kernela ( wymagany odblokwoany bootloader ) albo zainstalwoanie aplikacji

Please Login or Register to see this Hidden Content

( nie wymaga odblokowania BL )
  • 1
Posted Image

#3 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 29 April 2012 - 11:46

A dałeś plikom uprawnienia poprawne? trzeba to zrobić ręcznie. Co do wejścia w recovery robię to tak:
wyłączam telefon
Trzymam jednoczęeśnie POWER i VOLUME UP
Po wibracji ( włączeniu telefonu ) puszczam POWER, a volume up przytrzymuje na 2 sekundy i puszczam na 2 sekundy i tak aż do skutku. istnieje też łatwiejszy sposób - programem:

Please Login or Register to see this Hidden Content



jesteś pewien, że masz wgrane recovery? możesz to zrobić przez wgranie kernela ( wymagany odblokwoany bootloader ) albo zainstalwoanie aplikacji

Please Login or Register to see this Hidden Content

( nie wymaga odblokowania BL )


Wielkie dzięki za pomoc zainstalowałem to Xperia CWM i normalnie weszło,tylko jak wchodzę do korektora w opcje ,,więcej" to wywala błąd i nie wiem czy to trzeba wgrywanie jakoś w określonej kolejności czy jak

EDIT: Wgrałem wszystko jeszcze i działa (jest po prostu zajefajnie) !! Jeszcze raz wielkie dzięki stary co ja bym bez ciebie zrobił.Temat można zamknąć

Edited by jack79, 29 April 2012 - 11:52.

  • 0

#4 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 29 April 2012 - 12:01

Jak chcesz mieć fajne efekty to polecam Ci program dsp manager. tylko w google play go nie ma. link -->

Please Login or Register to see this Hidden Content



polecam zapisać go w folderze /system/app i dać mu uprawnienia RW-R-R :) . możesz go też normalnie zainstalować.
pozdro :)
  • 0
Posted Image

#5 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 30 April 2012 - 06:45

Wiesz póki co wystarcza mi ten co jest,jedynie co zauważyłem to takie jakby przycinanie się piosenek ,ale nie to uciążliwe
  • 0

#6 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 30 April 2012 - 08:32

Też to miałem na stocku. Z czasem zniknęło.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image


1 user(s) are reading this topic