Jump to content


Photo

Pytanie co do dźwięków systemowych w Hazel


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 29 April 2012 - 10:25

Witam mam Pytanie do znawcow tematu...Zmienilem kilka dzwiekow systemowych w formacie 3gp...Chcialbym sie spytac czy jest jakis opis cokolwiek jaki plik odpowiada za jaki dzwiek? Strasznie dziwne sa nazwy plikow i trzeba po omacku to robic strasznie to czasochlonne...Jeszcze jedno wazne pytanie zauwazylem ze kiedys mialem teraz juz nie mam dzwieku przy nawiazaniu polaczenia jest cisz natomiast dzwiek przy zakonczeniu polaczenia jest...Dlaczego nie mam tego dzwieku? Jaka nazwa pliku za niego odpowiada wiem ze za konczenie polaczenia nazwa pliku disconnected.3gp a za dzwiek przy polaczeniu? Jest plik o nazwie connected.3gp ale u mnie cisz a jak go odtwarzam na kompie to slychac go.Co jest powodem ze nie mam tego dzwieku co zrobic? Moze jakis opis z dzwiekami ktory do czego.Dziekuje za odpowiedz i Pozdrawiam
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 29 April 2012 - 14:18

Chodzi Ci o dźwięki systemowe z folderu: TPA\PRESET\SYSTEM\SOUND ? Opis masz w nazwie pliku. Te pliki były dodawane do każdego SE, ale nie wszystkie były w każdym wykorzystywane. Np. nigdy nie spotkałem się z dźwiękami posiadającymi prefiks sport, do momentu aż nie wpadła w moje ręce Charlotte W710, która posiada w sofcie trenera i dźwięki sportowe są w nim wykorzystywane. Musiałbyś sprecyzować o które dźwięki Ci chodzi...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 29 April 2012 - 15:50

Witam chodzi mi o dzwiek nawiazania polaczenia ,jak ktos odbiera telefon ...Wiem ze takowy byl teraz juz nie mam go..Najprawdopodobniej jest to dzwiek o nazwie connecting.3gp wiem ze disconnected.3gp to jest jak odkladam sluchawke...Dlaczego nie mam tego dzwieku a mialem...Pozdrawiam
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 29 April 2012 - 16:15

No to odtwórz go sobie w jakimś odtwarzaczu i sprawdź, czy to ten. Miałeś go na tym sofcie co masz teraz, czy może znikł po zrobieniu aktualizacji?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic