Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Prosba o zmiane rozmiaru czcionek...


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 28 April 2012 - 17:10

Witam Chcialbym Prosic kogos w temacie a wiem ze tu takich wielu,o zmniejszenie czcionek menu i zegara daty i alarmu.Wzalaczniki podaje gotowe pliki do zmiany.Plik z czcionkami menu ma 20 a chodzi mi o zmniejszenie do 18 zegar data alarm nie wiem ile ma w kazdym razie o minimalne pomniejszenie chodzi...Bede Bardzo Wdzieczny...Bylbym nie wporzadku gdybym nie wspomnial ze owa praca jest by Bartolinio3...Szacunek

Attached File  zmienic 20 na 18.rar   4.92K   3 downloadsAttached File  Czcionki zegara daty o stopien mniejsze.rar   991bytes   7 downloads
  • 0

#2 OFFLINE   dziara76

dziara76

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 57 posts
    • Time Online: 3d 5h 18m

Posted 29 April 2012 - 15:43

Zamykam temat .Sprawa nieaktualna
  • 0

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 29 April 2012 - 16:25

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic